Trzeci biuletyn sportowy – Prensa Latina

lekkoatletyka

WARSZAWA, 1 maja (Prinsa Latina) Czteroosobowy kubański kobiet wygrał dzisiaj drugą rundę i awansował do finału Mistrzostw Świata w sztafecie 4 x 400 m w Chorzo.

Kubańskie centrum Zorian Hecavaria, Rose Marie Almanza, Lesnide Vettia, Roxana Gómez zatrzymały godziny w trzy minuty, 27 sekund i 90 setnych, prowadząc 50 sekund przed Holandią i 2,56 sekundy za Francją.

Ogrodzenie

SAN JOSE, 1 maja (Prinsa Latina) Kubański szermierz Junior Ritor upadł dziś 10-15 przeciwko Kanadyjczykowi Marc Antoine Place Belanger w finale olimpijskich zawodów kwalifikacyjnych do szermierki, Zona América Kostaryka-2021.

Tą porażką Reitor stracił możliwość udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio, które odbędą się od 23 lipca do 8 sierpnia.

Jazda rowerem

Madryt, 1 maja (Prensa Latina) Kolumbijczyk Nero Quintana utrzymał prowadzenie w 62. edycji Vuelta Asturias, zajmując drugie miejsce w przedostatnim etapie, który wygrał Hiszpan Hector Carretero.

Na 202-kilometrowym odcinku pomiędzy Candas i Cangas del Narcia, Quintana zajęła drugie miejsce z tym samym rekordem zwycięzcy, 5: 30,57 godziny.

piłka nożna

Madryt, 1 maja (Prensa Latina) Real Madryt, prowadzony przez Brazylijczyków Militão i Casemiro, pokonał dziś Osasuna 2: 0 i ożywił ich nadzieje na utrzymanie tytułu hiszpańskiej ligi piłkarskiej prowadzonej przez Atletico Madryt.

Na stadionie Alfredo Di Stéfano młody obrońca Eder Militao nie tylko wzmocnił swoją obronę, ale także strzelił pierwszego gola dla sprawy „Merengue” w 76. minucie.