Trzeci biuletyn sportowy – Prensa Latina

Siatkówka

Francuska Federacja Siatkówki ogłosiła dzisiaj, że brazylijski trener siatkówki Bernardo Resendi, uważany za jednego z najlepszych zawodników w historii, poprowadzi francuską drużynę męską na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020.

Według oświadczenia wydanego przez podmiot, 61-letni trener, który zdobył ponad 30 tytułów, w tym olimpijczyka z Brazylią, spędził trzy lata w Les Bleus del Volleyball, zanim został powołany na pięć kręgów w Paryżu-2024.

tenis stołowy

Rosario, Argentyna, 12 kwietnia (Prensa Latina) Dziś pojawia się około 50 sportowców z 18 krajów zarejestrowanych w kwalifikacjach olimpijskich do amerykańskiego tenisa stołowego, które odbędą się w Metropolitan Hall w tym mieście do soboty 17.

Przy ograniczonych możliwościach dochodowych z powodu lokalnych ograniczeń spowodowanych przez Covid-19, argentyńskie oznaczenie przyzna cztery bilety w sektorze mężczyzn i trzy w sektorze kobiet; W międzyczasie zostanie rozdany jeden bilet mieszany podwójny na randkę w Tokio.

boks

WARSZAWA, 12 KWIETNIA (Prinsa Latina) Dwóch wolnych zawodników w pierwszej rundzie i jutrzejsza premiera dwóch innych zawodników zaplanowało dziś Kubańskie Losowanie Drogowe na Mistrzostwach Świata Młodzieży w Boksie w Kielcach.

Dla największego z Antyli Darian Castro i Fernando Arzola zostali wypuszczeni w swojej pierwszej prezentacji w wadze 64 kg i ponad 91 kg; Prosto; Tymczasem Said Horta w wieku 56 lat i Danny Lavos w wieku 69 lat wejdą na ring w dniu otwarcia zawodów, zaplanowanych do 23.

Podnoszenie ciężarów

Dzisiejsze media podały, że Dominikana jest gotowa do organizacji Mistrzostw Panamerykańskich w podnoszeniu ciężarów w dniach 18-25 w tym miesiącu w stolicy.

Według portalu cyfrowego Dominikańskiego Komitetu Olimpijskiego (COD), były prezes tego organu Luis Mejia uznał, że dobre zarządzanie przez rząd kryzysem zdrowotnym pozwoli na przeprowadzenie wspomnianego turnieju w kraju w celu ustalenia klasyfikacji. jadąc do Tokio.

msm / tutaj

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *