Tucker Carlson wydał całkowicie błędne oświadczenie na temat szczepionek, powołując się na „naukę”

Tucker Carlson wydał całkowicie błędne oświadczenie na temat szczepionek, powołując się na „naukę”

Fox News Gospodarz Tucker Carlson W środę nadal wprowadzał widzów w błąd na temat COVID-19, mówiąc im, że zaszczepione i nieszczepione osoby rozprzestrzeniają koronawirusa w ten sam sposób.

Szczepienia rozprzestrzeniają COVID tak samo, jak osoby nieszczepione. „Naprawdę nie ma różnicy”, powiedział podczas głośnej rozmowy. Pracownicy sektora publicznego w Seattle, którzy zrezygnowali lub zostali zwolnieni z pracy za niedotrzymanie terminu 18 października na pełne szczepienie. „Spójrz na naukę”.

Nauka pokazuje, że osoby zaszczepione rzadziej przenoszą koronawirusa niż osoby nieszczepione. Osoby, które zostały zaszczepione, są mniej narażone na zarażenie COVID-19. I Wiele badań wykazało Że ludzie, którzy zostali zaszczepieni i zarażeni, mają tendencję do tego Transmisja wirusów jest znacznie niższa Nieszczepione i potencjalnie zakaźne dla krótszy okres czasu.

Carlson od dawna poddaje w wątpliwość szczepionki ratujące życie i wymaga dużo powietrza, aby zaatakować przepisy dotyczące szczepień w miejscu pracy, które mają chronić ludzi przed koronawirusem.

Wcześniej w tym tygodniuPo tym, jak były sekretarz stanu Colin Powell zmarł z powodu powikłań związanych z COVID-19, Carlson zauważył, że Amerykanie „kłamią” na temat szczepionek. Powell został w pełni zaszczepiony, ale Carlson dopiero później wspomniał, że Powell miał inne poważne problemy zdrowotne, które doprowadziły do ​​jego śmierci.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *