Turaspana mówi, jak podróżować i przemieszczać się w Hiszpanii

Thuraspana inicjuje aktywność w mikrocytu Travelsoff Oficjalny portal turystyczny Hiszpanii, za pośrednictwem którego turyści zagraniczni pragnący odwiedzić Hiszpanię mogą zapoznać się z ograniczeniami w podróży związanymi z Covit-19.

TravelSoft zawiera stale aktualizowany system informacji o ograniczeniach w podróżowaniu z powodu COVID-19, który pozwala poznać informacje potrzebne do odbycia podróży do Hiszpanii z 50 innych krajów.

Celem tej inicjatywy jest umożliwienie podróżnemu zorganizowania podróży do Hiszpanii w bardziej bezpieczny sposób, przy wykorzystaniu wszystkich informacji związanych z ograniczeniami związanymi z COVID-19, takimi jak testy PCR, izolacje i inne środki zapobiegawcze. Oraz warunki przed, po i po podróży. System jest dostępny w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Podróżny, który chce odwiedzić Hiszpanię, może zapoznać się z wymogami dotyczącymi opuszczenia kraju urodzenia, wymogami wjazdowymi do Hiszpanii, ogólnymi obowiązkami w Hiszpanii oraz wymogami dotyczącymi powrotu do kraju. Podane są również szczegółowe informacje na temat konkretnych działań w praktyce w każdej wspólnocie autonomicznej.

Te informacje dotyczą pięćdziesięciu krajów, w tym Niemiec, Arabii Saudyjskiej, Argentyny, Australii, Belgii, Brazylii, Bułgarii, Kanady, Korei Południowej, Czeczenii, Chile, Chin, Cypru, Kolumbii, Kostaryki, Chorwacji, Danii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Słowacji . , Słowenii, USA, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji i Węgier.

Należą do nich Irlandia, Indie, Izrael, Włochy, Japonia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Maroko, Meksyk, Holandia, Peru, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, Rumunia, Rosja, RPA, Szwecja, Szwajcaria i Turcja.

Strategia bezpiecznej komunikacji w podróży. Podróżuj ponownie

TravelSafe MicroSite jest kamieniem węgielnym strategii komunikacyjnej Thuraspana Podróż jest bezpieczna. Podróż powrotna. Celem jest strategia opracowana w celu zrozumienia bezpieczeństwa Hiszpanii, odzyskania zaufania do podróży i uczynienia Hiszpanii bezpiecznym obrońcą podróży. Strategia ta została uruchomiona w grudniu 2020 r. I będzie obowiązywać do czasu normalizacji sytuacji w podróżach międzynarodowych.

W połączeniu z nową interakcją TravelSafe, Duraspana wzmocni rozpowszechnianie komunikatów bezpieczeństwa dotyczących podróży do Hiszpanii w sieciach społecznościowych poprzez kampanię z wpływowymi osobami z rynków niemieckiego, brytyjskiego, francuskiego, włoskiego i portugalskiego, w ramach której będą zapraszać swoich obserwujących do odwiedzenia Podróż jest bezpieczna Dzięki temu mogą zapoznać się ze wszystkimi informacjami potrzebnymi do zaplanowania podróży do Hiszpanii.

Podobnie zostanie uruchomiona kampania SEM (marketing w wyszukiwarkach) w celu ustabilizowania mikrostrony. Podróż jest bezpieczna W wyszukiwarkach na głównych rynkach wydawniczych.

L. Microcyte Travelsoff Jest zintegrowany z oficjalnym portalem turystycznym Hiszpanii i jest dostępny w dziewięciu językach; Angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, polski, rosyjski, japoński i hiszpański.

Od momentu uruchomienia MicroSite miał ponad 2 000 000 odwiedzin. Oprócz nowego interaktywnego systemu mapowania uruchomionego dzisiaj w firmie Microsoft Travelsoff Zmniejszając epidemię, można znaleźć szczegółowe informacje na temat dzisiejszego podróżowania, z informacjami w różnych formach w celu ich zrozumienia i rozpowszechnienia: listy kontrolne do pobrania, artykuły, infografiki do pobrania, filmy i przewodniki dotyczące zapobiegania epidemiom przyjęte przez Hiszpański Departament Turystyki.

Wyrazić. Wersja robocza. J.R.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *