Tutaj pokazano kartę AMD Radeon RX 7900 GRE z 16 GB pamięci VRAM Sapphire

Tutaj pokazano kartę AMD Radeon RX 7900 GRE z 16 GB pamięci VRAM Sapphire
Chociaż wszyscy mamy nadzieję, że pojawi się karta graficzna RDNA 3 oparty na AMD z GPU Navi 32którego jeszcze nie widziano w żadnym modelu, z konta @wnxod na Twitterze, które otrzymujemy Zdjęcia nowego modelu przyłączać Radeon RX 7900 o nazwie GRE. zdjęcia Pokaż kartę i opakowanie Z tego nowego modelu opartego na Procesor graficzny Navi 31które posiada 16 GB pamięci VRAM.

Ten nowy wykres AMD Radeon RX 7900 GRE widziany z Marka Sapphire pod modelem Nitro+ Dzięki konstrukcji 3 wentylatorów f Bardzo podobny do Radeona RX 7900 XT. W tej chwili niewiele wiadomo na temat tej karty, która może być specjalnym modelem bez komory parowej, którą zawierają wysokiej klasy Radeony AMD. Obejmuje to model, zwykle przeznaczony na rynek chiński 16 GB 256-bitowej pamięci VRAM wymyślę 84 jednostki walutowe dla łącznie 5376 procesorów strumieniowych. Możesz również zobaczyć na zdjęciach, które zawiera ten model 2 8-stykowe złącza zasilaniaZupełnie jak jej starsze siostry.

Model, który jest tuż za AMD Radeon RX 7900 XT, ale to wszystko Nadal pozostawia ogromną lukę między nim a AMD Radeon RX 7600bez żadnych opcji pośrednich zgodnie z oczekiwaniami Radeon RX 7700 i RX 7800.

Koniec artykułu. Powiedz nam coś w komentarzach!
You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *