Twardy łokieć w żebra otrzymany przez Ilkaya Gundogana podczas jego debiutu w Barcelonie

Twardy łokieć w żebra otrzymany przez Ilkaya Gundogana podczas jego debiutu w Barcelonie
Łokieć w żebra otrzymany przez Gundogana w meczu Barcelona-Getafe

Uczestniczyć w Ilkay Gundogan w tym Barcelona Trzymany w niepewności za Katalonia. polega na tym, że niemiecki numer musiał czekać do ostatnich chwil na zatwierdzenie jego rejestracji i w końcu mógł wziąć udział w grze pierwszego dnia liga Zanim Getafe. „Odbyliśmy wiele rozmów z Xavim i od pierwszej chwili czułem się bardzo komfortowo. Jasno wyjaśnił mi swoje myśli, jak chce grać, podobnie jak ja grałem w Manchesterze City, bo Jego szkoła jest taka sama jak Guardioli. Rozmawiał ze mną całkiem szczerze i nie tyle chodziło o to, co powiedział, ile o to, co powiedział. Był bardzo bezpośredni i widziałem w nim odzwierciedlenie mojej osobowości” – wyjaśnił utalentowany napastnik w zapowiedzi.

Jednak jego wizyta w Koloseum Alfonsa Pereza To wcale nie było miłe. W pierwszej połowie przeciwko Azulónowi Niemiec otrzymał mocne uderzenie łokciem w żebra Damiana Suareza. Faul, który został zignorowany przez sędziego Punktacja Cesara Soto I VAR, więc Urugwaj nie został ostrzeżony. Inna sytuacja niż ta, w której wystąpiła Ravenha, która zadała dotkliwy cios w twarz Gastona Alvareza I spójrz na czerwoną kartkę.

w tym KolliaI Ilkay Gudogan Ponownie łączy się ze swoim rodakiem Marca Andre ter Stegena i z Robert Lewandowski, który skończył przekonywać go do wyjazdu z Wielkiej Brytanii do Barcelony. „Po meczu z Polską opowiedział mi o klubie, mieście i stylu życia, jaki prowadził w Barcelonie, i widziałem, jak błyszczą mu oczy, radość maluje się na twarzy.Opowiedział o tej krótkiej rozmowie, którą przeprowadzili napastnicy.

Gundogana Zauważył, że podążał „od młodości”. Barcelonanajpierw z szczery Ryszard Potem, kiedy go wyjmę Guardioliktórego był fanem Ronaldinho I że zawsze marzył, by pewnego dnia założyć blaugranę. „Już dwa razy chciałem to zrobić, ale po prostu się nie udało. Myślę, że powinno być terazkontemplacja.

W wieku 32 lat jest kapitanem aktualnych mistrzów ligi Europaprzybyć Blograna Ponieważ lubił „wyzwanie” polegające na przystosowaniu się „do nowego kraju i nowej kultury”, chociaż podkreślał, że piłka nożna jest „bardzo podobna” do tej, w której grał. Obywatele. kiedy dzwoniłem GuardioliByliśmy na wakacjach, ale ważne było dla mnie, aby powiedzieć mu to osobiście, a nie mówić mu o tym od osób trzecich. Opowiedziałem mu wszystko i podziękowałem za to, co zrobił dla klubu przez ostatnie siedem lat.szczegóły jego wyjazdu.

Chcę być częścią odrodzenia BarcelonaMówił to jeszcze przed oficjalnym debiutem, ale Madryt spłatał mu figla, bo Getafe wprowadziło system oparty na sprawności fizycznej, który podważył talent Katalończyków.

Przypomnijmy, że gwiazda reprezentacji Niemiec została wybrana w „gracz rokuprzez Dziennik Sportowy KickerWedług głosowania przeprowadzonego wśród dziennikarzy sportowych w jego kraju. Osoba, która była kapitanem Manchesterktóry osiągnął w zeszłym sezonie Treble, wygrywając Ligę Mistrzów, Premier League i FA Cupzdobył maksymalną liczbę punktów, z 198 punktów. Drugi był dyskretny, ale z dużej odległości Niklas Volkrognaśladowca Werder Bremaz 88 jednostkami.

pozycje

Czytaj

Złość Pepa Guardioli na Haalanda i jego reakcja przed kamerą po zwycięstwie Manchesteru City
Mocne reakcje Luisa Enrique na rozmowę o przyszłości Kyliana Mbappe i Neymara w Paris Saint-Germain
Guardiola i Haaland opowiedzieli o napiętej debacie, jaką odbyli na boisku: zagraniu, które wywołało oburzenie

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *