Twarz dziewczyny! Wkrótce gra FIFA 21 będzie objęta subskrypcją Game Pass i programem EA Play

Dziś EA przyniosło wspaniałą wiadomość dla wirtualnych fanów piłki nożnej: FIFA 21 zostanie dodana do EA Play w przyszłym tygodniu, 6 maja 2021 r., A ponieważ ta usługa jest odpowiednio częścią Game Pass Ultimate i PC Game Pass. Dostęp do gry w piłkę nożną. Ponieważ EA Play jest dostępne zarówno na konsolach PlayStation, jak i PC, prawie nikt nie zostanie pominięty (cóż, właściciele Switcha to zrobią, ale do tej pory musieli przejść na edycję Legacy).

To dość nietypowe posunięcie ze strony EA, ponieważ bieżący odcinek meczu piłkarskiego nie pojawia się tak szybko w Play. W ten sposób możesz zapłacić za grę za ułamek całkowitej ceny (EA Play kosztuje 990 HUF miesięcznie, podczas gdy Game Pass Ultimate kosztuje tylko 300 HUF dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu), ale to nie znaczy, że tak generuje największe przychody z gry … wewnętrzny wyciek dokumentów EA dwa dni temu pokazał, że najważniejszy dla firmy jest tryb gry online FUT, w którym gracze wydają dużo pieniędzy. Z tego punktu widzenia debiut Game Pass również wygląda na dobry interes, a jak ujawnił Microsoft, abonenci usług zwykle wydają na mikrotransakcje. Oczywiście byłoby to również korzystne dla Microsoftu, bo FIFA jest wielką atrakcją, aby mógł wyszkolić więcej abonentów, którzy w kwietniu tego roku przekroczyli już 23 miliony abonentów.

Microsoft i tak teraz mocno wypycha kartę do gry i wózek narzędziowy – podczas gdy oferta gier subskrypcyjnych stale się rozwija, rozwiązanie xCloude jest już w wersji beta na iOS, ale subskrypcja Gold nie jest już wymagana, aby grać w darmowe tytuły.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *