Twitter może oferować podcasty na swojej platformie

Twitter może oferować podcasty na swojej platformie

dwa minuty czytania

Twitter Inc. (NASDAQ:TWTR) Według zrzutów ekranu opublikowanych na stronie z mikroblogami przez badaczkę bezpieczeństwa Jane Manchun Wong, być może pracujesz nad dedykowaną zakładką podcastów.

co się stało

Tweet Wonga zawiera zrzut ekranu z ikoną mikrofonu, która pojawia się na dolnym pasku menu Twittera, co według informacji prowadzi do strony zatytułowanej „Podcasty”. opublikowany Środa wstępnie przez The Verge.

Bo to ważne

Twitter, założony przez Jack Dorseywydane wcześniej „Space”, Wbudowane czaty głosowe na żywo, większej części użytkowników po przeprowadzeniu w grudniu małego testu beta. Wszystko to stało się w związku z zainteresowaniem, jakie pandemia wywołała w aplikacjach audio, takich jak Dom Klubowy A niezgoda. W styczniu Twitter nabył Breaker, popularną aplikację do podcastów.

Nie jest do końca jasne, w jaki sposób podcast pojawi się na Twitterze ani czy Spaces zostanie włączony. Obecnie sesje audio nagrane w Spaces są dostępne przez 30 dni.

Spotify Technology Co. (NYSE: SPOT) i Firma Apple (NASDAQ: AAPL) są obecnie liderami branży w podcasty.

ruch cen

W środę akcje Twittera zamknęły normalną sesję handlową o 2,6% poniżej poziomu 34,62 USD i straciły kolejne 0,4% na rynku wtórnym.

Następnie zalecamy przeczytanie: 10 ukraińskich kont na Twitterze, które powinieneś śledzić podczas inwazji

Przyjazd Tutaj po więcej informacji O tym, jak to zrobić Handel wyborów przed bieżącymi wydarzeniami i przeczytaj więcej wiadomości na temat Giełda Papierów Wartościowych i Kryptowaluta.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *