Twitter ogłasza notatki i pisanie, funkcję do pisania wiadomości powyżej 280 znaków

Twitter to sieć niepodobna do żadnej innej, a jej wyjątkowość polega na jego prywatności, tak jak jego praca oparta na SMS-ach, które najpierw miały tylko 140 znaków, a później zostały pomnożone do 280 znaków. Jednak ten limit jest zwykle krótki, zwłaszcza że jesteśmy przyzwyczajeni do pisania tego, czego chcemy w pozostałych sieciach społecznościowych.

Ale nie tutaj, więc co można zrobić? Napisz dwie litery? rozpocząć wątek? Lub skorzystać z nowej funkcji notatek?

Notatki na Twitterze

Twitter ogłosił dziś uruchomienie usługi „Notatki”.Sposób na pisanie długich treści i publikowanie ich na platformie. cDzięki nowej funkcji będziesz mógł tworzyć artykuły w bogatym formacie Plus Pobierz treści multimedialne Może być publikowany na Twitterze i udostępniany obserwującym. Użytkownicy będą mogli umieszczać w swoich notatkach zdjęcia, filmy, GIF-y i tweety. Podobnie jak w przypadku tweetów, notatki będą miały własny link i mogą być przesyłane tweetem, przesyłane dalej, DMed, polubione i polubione.

Notatki będą czytelne na Twitterze i poza nim przez ludzi w większości krajów. Użytkownicy, którzy biorą udział w fazie testów, będą mieli dostęp do Nowa zakładka „Zapis”, w której mogą pisać i uzyskiwać dostęp do wszystkich swoich notatek. Użytkownicy ci będą również mieli w swoim profilu nową kartę Notatki, zawierającą opublikowane prace, aby ułatwić obserwującym znalezienie ich długich treści.

Krótko mówiąc, notatki na Twitterze pozwalają:

  • Przekracza 280 znaków
  • Dołącz zdjęcia, filmy, GIF-y i tweety.
  • Publikowanie notatek, które można przeczytać na Twitterze i nie tylko.
  • Edytuj notatki przed i po opublikowaniu.
  • Zakładka Notatki w Twoim profilu zawierająca Twoją opublikowaną pracę.

Nowa funkcja rozwiąże sytuacje, w których trudno jest śledzić tematy, umożliwiając użytkownikom umieszczenie całego tekstu w jednej notatce. Notatki rozwiążą również sytuację, w której użytkownicy będą musieli publikować zrzuty ekranu swojej aplikacji Notatki, aby tweetować duży fragment tekstu.

Świergot

Zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem Twittera Uruchomienie nowego zespołu piszącego na Twitterze cZająłem się tworzeniem narzędzi dla czytelników. Firma włącza subskrypcje biuletynów do Twitter Write, marki, której obecnie używa, aby uwzględnić długotrwałe pisanie, w tym notatki i biuletyny. Zespół piszący skupi się na poprawie doświadczenia pisarzy na Twitterze.

Gigant mediów społecznościowych zauważa, że ​​jego definicja książki zawiera „Dziennikarze, blogerzy, redaktorzy biuletynów, komicy, twórcy treści, menedżerowie społeczności w mediach społecznościowych, poeci, scenarzyści i inni”.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.