Twitter pracuje nad zakładką profilu dla grup NFT

Nie ma wątpliwości, że Twitter przechodzi całkowitą transformację, ponieważ przez cały ten rok nowe funkcje wyszły poza to, co pojawiło się historycznie, takie jak pokoje audio, biuletyny subskrypcji i inne.

Jednak ambicje Twittera sięgają dalej, a platforma Bluebird przygotowuje się również do przyjęcia segmentu non-fungible token (NFT) w ramach swoich korzyści.

Postaw na NFT

W tym sensie, dzięki wysiłkom, które podejmowali już od września ubiegłego roku, które stały się wtedy oficjalne, ekspert inżynierii odwrotnej Jane Manchun Wong był teraz w stanie powiedzieć, na czym obecnie polega wysiłek. Użytkownicy muszą publicznie wyświetlać swoje kolekcje NFT na platformie.

godzinę temuNa swoim profilu na Twitterze Wong zademonstrował rozwój interfejsu internetowego dla nowej zakładki profilu o nazwie Kolekcje, zauważając również, że Twitter pracuje nad trybem przeglądania, który pozwala na bliższy widok NFT.

Do tego wszystkiego dochodzi możliwość uzyskania wszystkich informacji z tego samego NFT poprzez nową stronę informacyjną, która będzie zawierać między innymi opis, twórcę i właściciela.

Wraz z pojawieniem się zakładki Przedmioty kolekcjonerskie zajmie ona obecną pozycję zakładki Lubiane i zajmie inną pozycję. W tej chwili nie wiadomo kiedy Świergot Zostanie włączona zakładka Przedmioty kolekcjonerskie, chociaż jak skomentowano we wrześniu, użytkownicy będą mogli połączyć swoje konto z portfelem kryptograficznym, który mają u niektórych dostawców, a następnie użyć NFT jako zdjęcia profilowego.

A podczas pracy nad NFT wspieraj dostęp (jeśli nie wiesz co to jest, tutaj ci powiemy), są tacy, którzy krytykują platformę za to, że nie skupia się bardziej na innych już istniejących funkcjach.

W związku z tym deweloper Nathan Lawrence krytykuje fakt, że Birdwatch, wspólne narzędzie do zwalczania dezinformacji uruchomione na początku roku, nie zyskało wystarczającej uwagi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *