Twitter testuje przycisk „Nie lubię”, ale ma na celu nie szkodzić wrażliwości

Popularna sieć społecznościowa Świergot Zacząłem testować integrowanie nowych sposobów interakcji z tweetami użytkowników i tak się składa, że ​​jest to wersja Facebooka dodająca „przyciski”podoba mi się(Zastąp to sercem) inie lubię tegoZasadniczo wypróbują różne projekty, takie jak „lubię” lub „nie lubię” w formie strzałki lub z kciukiem w górę lub w dół.

Tak, przycisk „Nie lubię” będzie traktowany bardzo ostrożnie Aby uniknąć toksyczności, w zakresie, w jakim ta interakcja Będzie ograniczony do prywatnych odpowiedzi na tweetyBędąc sam twórcą oryginalnego tweeta Jedyna osoba, której może nienawidzić.

Zabawne jest to, że jeśli dostaniesz hejt Nie zostaniesz powiadomiony ani pokazany w swojej odpowiedziBędzie on widoczny tylko przez twórcę tweeta, który dał ci niechęć, więc jego przydatność opiera się na fakcie, że jeśli nie podoba ci się jakiś komentarz, dodanie niechęci dostosuje ranking komentarzy, aby były mniej widoczne dla innych użytkowników.

„Niektórzy z Was na iOS mogą zobaczyć różne opcje głosowania za lub przeciw odpowiedziom. Testujemy to, aby zrozumieć, jakie typy odpowiedzi wydają się być dla Ciebie istotne w rozmowie, abyśmy mogli pracować nad sposobami, aby pokazać ich więcej. Twoje negatywne głosy nie są publiczne, a Twoje pozytywne głosy będą wyświetlane tak, jak lubię” .

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *