Twitter uruchomił CoTweets, nową funkcję udostępniania praw autorskich w tweecie

za pomocą:

Świergot Wskocz na modę do współpracy CoTweetynowa funkcja, która pozwala Podziel się prawami autorskimi swoich tweetów z innymi kontami. która praca Wyciekło kilka miesięcy temuRozpoczął już fazę testów i jest używany przez niektórych użytkowników. CoTweety to Podobne do tego, co robi Instagram z Collabs Pozwala autorowi zaprosić inną osobę do wzięcia udziału w tweecie.

a CoTweet jest podpisany przez obu autorówOznacza to, że w nagłówku tweeta pojawiają się imiona i nazwiska użytkowników oraz zdjęcie profilowe. Bo to współpraca, Tweet Opublikowano w obu plikach, więc pojawi się na osi czasu na stronie głównej Twoich obserwatorów. Według Twittera ta funkcja pozwala autorom Docieraj do nowych odbiorców i wzmacniaj nawiązane partnerstwa.

Aby opublikować CoTweet, treść musi zostać zatwierdzona przez autorów. Ktoś pisze tweeta w tradycyjny sposób i naciska ikonę pracy. Po zakończeniu pojawi się lista obserwujących, która wyśle ​​Ci zaproszenie do współpracy. Aby opublikować CoTweet, współautor musi zaakceptować zaproszenie.

COTWEETS: Dwóch autorów, jeden tweet

Twitter teraz Korzystanie z funkcji jest dozwolone tylko w przypadku dwóch autorówNie ma ograniczeń co do liczby CoTweetów, które możesz opublikować. Istnieją pewne specyficzne różnice w stosunku do zwykłych tweetów. Chociaż ta nowa funkcja wprowadza funkcje takie jak RT, cytowanie lub dodawanie wszelkiego rodzaju treści, CoTweety nie mogą być promowane. Nie można go również udostępniać w kręgach, forach ani obserwatorach premium.

Chociaż dwóch autorów jest podpisanych na CoTweet, Osoba wysyłająca zaproszenie ma największe uprawnienia. Tylko on będzie mógł skorzystać z narzędzi do zarządzania rozmową lub przypiąć post do swojego profilu lub przestrzeni. Jeśli usuniesz lub zawiesisz swoje konto z jakiegokolwiek powodu, udostępniony tweet zostanie usunięty. Kiedy tak się dzieje z zaproszoną osobą, CoTweet usuwa jej imię z tytułu i staje się zwykłym tweetem.

Współtworzenie tweetów to najnowsza próba wprowadzenia przez firmę nowych funkcji w jednym z najtrudniejszych lat. Funkcja CoTweets lub trzoda Jest bardzo podobny do tego, co jakiś czas temu zaimplementował Instagram. Oba są bardzo Przydatne do usprawnienia rozmowy i dotarcia do wielu osóbJeden z głównych hubów Twittera.

W tej chwili nie ma dokładnej daty masowej premiery CoTweetów. Firma to potwierdziła Testujesz z grupą użytkowników. Jeśli otrzymasz zaproszenie do udziału w CoTweet za pośrednictwem wiadomości bezpośredniej, będzie to Twój bilet na rozpoczęcie korzystania z tej funkcji.

Z drugiej strony, jeśli spróbujesz i nie spodoba ci się to lub po prostu nie chcesz, aby tego typu zaproszenia dotarły, zawsze możesz je odrzucić, a CoTweet nie będzie publikował.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.