Twitter usuwa jedną ze swoich najnowszych funkcji na popularne żądanie

Twitter pozostaje obecnie najbardziej kontrowersyjną siecią społecznościową, a to ze względu na wszystkie zmiany, które zostały zauważone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz aplikacji. Rzeczywiście, w ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się, że Twitter Hiszpania zredukował swój personel do reszty 5 osób pracujących.

Oczywiście nie jest to jedyna wiadomość, w której występuje rola głównego bohatera Świergot. Wśród ostatnich zmian okazało się, że aplikacja uległa krytyce użytkowników i, szczerze mówiąc, jest to coś, co świętują ludzie, którzy wciąż tweetują w sieci społecznościowej.

Od teraz zakładka, która otwierała się podczas uruchamiania aplikacji zarówno na Androida, jak i iPhone’a A ten z nazwą „dla ciebie” przestanie to robić. Tak, Twitter domyślnie przestanie wyświetlać tę kartę po uruchomieniu aplikacji mobilnej i na szczęście to dobra wiadomość.

O to nikt nie pytał Świergot Aby skopiować funkcję z TikTok, ale sieć społecznościowa południowoafrykańskiego przedsiębiorcy Elona Muska Miał dobry pomysł, żeby to zrobić. Teraz, gdy przez krótki czas była to funkcja w aplikacji Twitter, nie będzie częścią aplikacji.

Użytkownicy nie chcą zmian w interfejsie Twittera

Niestety nie oznacza to końca tej zakładki. Mówiąc najprościej, teraz, gdy otworzysz aplikację, zakładka, do której przejdziemy, będzie nazywała się „Obserwowanie” i jest to miejsce, w którym tweety lub posty są publikowane przez wszystkie osoby, które obserwujemy w sieci społecznościowej Elona Muska.

Oczywiście zmuszanie użytkowników do korzystania z karty podobnej do TikTok w sieci społecznościowej, takiej jak Twitter, nie ma większego sensu, ponieważ zdecydowana większość treści na Twitterze pochodzi z retweetów tworzonych przez użytkowników w sieci społecznościowej. Nie ma potrzeby zmuszania ludzi do oglądania treści, które ich nie interesują.

W tej chwili ta zmiana jest już dostępna podczas wchodzenia na Twittera z przeglądarki, a zmiana zostanie wprowadzona wkrótce, aby dotyczyła również aplikacji mobilnych. Pozostaje tylko czekać na aktualizację, która przyniesie zmianę w aplikacjach mobilnych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *