Twitter usuwa tymczasowe tweety lub „floty” mniej niż rok po uruchomieniu swojej wersji „Stories”

D logo Twittera. Fot. Monika Skolimowska / DPA.

Twitter ogłoszony, środa, około Usuń tymczasowe tweety, które trwają tylko 24 godziny, w stylu Facebooka i Instagram Stories, niespełna rok po jego premierze w listopadzie ubiegłego roku.

We wpisie na firmowym blogu menedżer produktu Twittera Elijah Brown przyznał się do porażki ochrzczonych flotami, co nie doprowadziło do zwiększenia udziału w sieci społecznościowej, ponieważ firma postawiła sobie za cel. „Mieliśmy nadzieję, że floty pomogą większej liczbie osób czuć się komfortowo, dołączając do rozmów, które toczą się na Twitterze” – dodał menedżer.

Funkcja tymczasowych tweetów Nie będzie dostępny od 3 sierpnia.

Te wiadomości o ograniczonym czasie trwania pozwalają dodawać tekst, obrazy i wideo oraz udostępniać je, po prostu wybierz opcję „Udostępnij we flocie” podczas publikowania treści.

Floty nadal pojawiają się u góry ekranu głównego obserwujących i można na nie odpowiedzieć i odpowiedzieć tylko za pośrednictwem wiadomości bezpośrednich. jest on nazywany, Nie ma możliwości stworzenia rozmowy publicznej jak w tradycyjnych tweetach.

Ograniczone czasowo wiadomości zostały opublikowane lata temu przez Snapchata, po czym ten model został przyjęty przez Instagram i Facebook w swoich popularnych historiach.

Pomysł Twittera polegał również na tym, że ten sposób udostępniania wiadomości „odciąża użytkowników” poprzez eliminację takich aspektów, jak retweety lub „polubienia”, które czasami stają się konkursami popularności w sieciach.

(z informacjami z EFE)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *