Twoje punkty ładowania wzrosną o 28%

Twoje punkty ładowania wzrosną o 28%

Budimex MobilnośćZastępca Ferrovial Wewnątrz Polskawedług źródeł działu OKDIARIO zwiększy liczbę stacji ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych w kraju słowiańskim o 28%, do 140 punktów. Infrastruktura zostanie udostępniona użytkownikom do końca 2024 roku i zostanie w pełni skonfigurowana Chorzów, ważne miasto. Spółka jako jedyna złożyła ofertę w przetargu na realizację projektu. Dzięki tej operacji hiszpańska firma ugruntowała swoją pozycję na polskim rynku wraz z rozwojem tej działalności i zbliża się do głównego operatora. Elektrownie (stacje benzynowe samochodów elektrycznych) kraju, Słowacja Greenway Polska.

„Budimex Mobility jest spółką zależną Budimeksu Budowa I Konserwacja Punkty ładowania samochodów elektrycznych w Polsce. „Teraz firma rozpoczęła projekt w stosunkowo ważnym mieście w regionie, który pozwoli na silniejszą obecność w kraju” – podają źródła.

Budimex jest spółką zależną Ferrovialu w Polsce. Spółka jest także największą firmą budowlaną w kraju. Firma jest odpowiedzialna za budowę i utrzymanie wielu autostrad, linii kolejowych, lotnisk i obiektów komercyjnych. Podobnie istnieją sektory takie jak firma Energia, Przemysł i Ekologia. W październiku firma oddała do użytku autostradę łączącą wnętrze Polski z społeczeństwem Łyse Morze. MostostaluW projekcie uczestniczyła także spółka zależna Acciona.

Ładowanie samochodu elektrycznego. (Zdjęcie: Getty)

Nowe punkty ferrowalne w Polsce

Powstaną nowe punkty ładowania Chorzówna północy Polski jego powiat liczy ponad dwa miliony mieszkańców” – wyjaśniają te same źródła. Region położony jest niedaleko granicy Republika Che I Słowacja„Zatem projekt jest bardzo interesujący i strategiczny”.

Do chwili obecnej spółka zależna Elektrownie W Polsce działał jedynie Ferrovial Cztery gminy: Szczecinie, Poznań, Bydgoskie, Gorzowie Wielkopolskie. Tym samym Chorzów jest piątym miastem, które znalazło się na liście.

Tam Budimex Mobility utworzy łącznie «31 Stacje ładowania w różnych częściach miasta. Tylko firma „biorała udział w przetargu”, więc to ona miałaby odpowiadać za „zaoferowanie możliwości załadunku”. Pojazdy elektryczne i hybrydowe W każdej dzielnicy miasta”

The Unia Europejska Zdecydowała, że ​​samochody nie mogą zostać wprowadzone po 2035 roku Ognista pułapkai trzeba je zastąpić energią elektryczną” – piszą źródła. Z tego powodu „wiele miast w Europie realizuje podobne projekty, a Budimex nie chce pozostać w tyle”.

W rzeczywistości, Rada Europy „Kluczowym celem rozporządzenia w sprawie infrastruktury paliw alternatywnych jest zapewnienie obywatelom i przedsiębiorstwom dostępu do tej infrastruktury. Odpowiednia sieć infrastruktury Ładowanie lub tankowanie pojazdów drogowych i statków paliwami alternatywnymi.

W tym kontekście Ferrovial stara się «nabyć ziemię Firmy takie jak Greenway posiadają około 1600 publicznych punktów ładowania rozmieszczonych w całym kraju” – podają źródła. Krótko mówiąc, budowa i utrzymanie tej infrastruktury to „problem Umiarkowany biznes Przyciąga uwagę wielu firm. „Niektórzy nie widzą tego miejsca we własnym kraju, ale Europa jest duża i możliwości pojawiają się w każdym kraju”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *