Twórca Fallouta Tim Kaine był zaskoczony tym „problemem”, który rozwiązało The Outer Worlds 2

Twórca Fallouta Tim Kaine był zaskoczony tym „problemem”, który rozwiązało The Outer Worlds 2

Tim Kaine, jeden z inżynierów oryginalnego Fallouta z 1997 roku, współpracuje z Obsidianem przy tworzeniu The Outer Worlds 2, mimo że jest „częściowo na emeryturze”.

Xbox ma wózek do gier gotowy na rok 2024 i kolejne lata. Jednym z nich, którego w tym roku prawie nie możemy zobaczyć, jest… Światy Zewnętrzne 2. To kolejny projekt studia Obsidian, po obiecującym (który mógłby ukazać się w tym roku).

Wszyscy pamiętamy The Outer Worlds jako jedną z najlepszych kosmicznych gier RPG wszechczasów. Niedawno sprawdziliśmy to ponownie, ponieważ było bezpłatne w Epic Games Store na PC.

Minęły ponad dwa lata od zapowiedzi kontynuacji The Outer Worlds 2, która była wówczas jedną z bomb. Pokaz gier Xbox i Bethesda 2021. Nie mamy jeszcze szacunkowego okna premiery.

Jedyne, co wiemy, to to, że Tim Kaine, legendarny były deweloper Obsidian, nie kieruje projektem. Starszy dyrektor The Outer Worlds Obecnie na emeryturze.

Oczywiście nie wiedzieliśmy o tym Cain jest częścią zespołu programistów jako konsultantJest to dodatek do gwarancji na studia.

Problem rozwiązany…od 1995 roku?

Wydaje się to niewiarygodne, ale w grach wideo mogą występować długotrwałe problemy. W ten sam sposób, Stare notatki mogą rozwiązać bieżące problemy branżyPomimo postępu technologicznego.

Powiedz to byłemu twórcy Obsidian Timowi Kaine’owi, który wyreżyserował pierwsze The Outer Worlds, a także pierwsze dwa filmy o Fallouts (oraz tytuły takie jak Pillars of Eternity).

W swojej długiej karierze Tim Kaine musiał stawić czoła najróżniejszym problemom, mówi w wywiadzie Pistolet z papieru kamiennego.

Ale to nie ustało Decyzja dewelopera Obsidian zaniepokoiła go, W pełnym rozwoju dla The Outer Worlds 2.

Światy Zewnętrzne 2

powód? To ten sam problem, z którym borykał się w latach 90., a konkretnie w 1995 r.Podczas pracy nad pierwszą grą Fallout w InterPlay.

„”Nie tylko powiedziałam mu, jak bardzo go podziwiam, ale znalazłam to w swoich notatkach sprzed 28 lat„, przyznaje Tim Kaine, który przyznaje, że w 1995 r. stanął przed tym samym problemem, ale w tym przypadku jego rozwiązanie zajęło więcej czasu.

Wyraźnie, Nie powiedział, na czym polega problem, ani nie podał dalszych szczegółów na temat kontynuacji.. Choć nie kieruje rozwojem, współpracuje z zespołem Obsidian jako konsultant.

„”Są rzeczy, które próbują zrobić w sequelu, o których oczywiście nie mogę mówić, a które mi się podobają, ponieważ są podobne do rzeczy, które robiłem w przeszłości.„”.

Najlepsze gry na konsolę Xbox w 2023 roku

Jeśli lubisz wczesne Fallouty (zwłaszcza New Vegas, które przypomina pierwowzory) i kosmiczne gry RPG, powinieneś wypróbować The Outer Worlds, dostępne na PlayStation, Xbox, Switch i PC.

The Outer Worlds 2 jest opracowywane przez Obsidian i będzie kolejną grą studia (należącego do Xbox) po Avowed. Zostanie on uruchomiony w ciągu najbliższych lat, Wyłącznie dla serii XboxI Dzień 1 w Xbox Game Pass.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *