Twórca moda zarzuca firmie Take-Two usunięcie całej jej zawartości

Twórca moda zarzuca firmie Take-Two usunięcie całej jej zawartości

Niedawno ogłoszono mod, który dodał sztuczną inteligencję do NPC w „GTA V”. Ta funkcja umożliwiała interakcję z nimi przez mikrofon i uzyskiwanie odpowiedzi na pytania. Ale, Weź dwaspółka macierzysta gry rockoweI Podobno Może położyć temu kres, bez podania wyraźnego powodufilm z YouTube przedstawiający oferty pracy Sentient Streets został usunięty.

Twórca tego moda, Bloc, skomentował go i wspomniał o tym Nikt z Take-Two się z nim nie kontaktował Nie zapytał jej przed usunięciem jej wideo. Spodziewał się przynajmniej jednego”.ostrzeżenie„jednak przez firmę zasadniczo usunęli film ze swojego kanału”.znikąd’, nawet strona projektu w Modyfikacja Nexusa zostało usunięte.

„Wczoraj Take-Two Interactive trafiło na mój kanał z ostrzeżeniem o prawach autorskich do mojego filmu w modzie GTA V, a YouTube natychmiast usunął film, nie dając mi szansy na wyjaśnienie”.

On Modder Twierdzi, że jego konto sieciować Zawiesił się również i na tej stronie miałem katalog instalacyjny dla zapisanej instalacji. Blok to gwarantuje Zadzwoniłem do Take-Two, żeby sprawdzić, czy to jakieś nieporozumienieponieważ uważa się, że w żaden sposób nie naruszył praw autorskich do wykonania, ponieważ nie użył żadnej czcionki audio będącej znakiem towarowym.

Co więcej, Bloc uważa, że ​​jest to bezpośredni atak na omawiany model Grać Znalezione na YouTube jest nadal aktywne. Ponadto ten projekt jest darmowy i open source, więc nie będzie żadnych „PowodyAby bez zbędnych ceregieli oprzeć się projektowi Moderator podsumowuje swoje niezadowolenie z działań Take-Two w następujący sposób:

Mam nadzieję, że każdy, komu podobał się ten mod, będzie pamiętał tę nieuczciwą akcję Take-Two, gdy usłyszy jakieś wieści o Rockstar. Zamiast gonić za drobnymi poprawkami, może powinni skupić się na tworzeniu porządnych remake’ów w lepszych cenach lub powinni przestać usuwać samochody z GTA Online sprzedawać ludziom te same samochody”.

Omawiany mod to projekt oparty na 30 modelach AI, które pozwalają graczom na prowadzenie otwartych rozmów w czasie rzeczywistym za pomocą mikrofonu. Ponadto Bloc korzystał z programu Sztuczna inteligencja w świeciew pełni zintegrowany silnik postaci, który pomaga tworzyć NPC.

w tym Grać Po usunięciu programista udaje się do niektórych policjantów, aby wejść z nimi w interakcję, naciskając klawisz T. Następnie naciska klawisz N, aby zacząć mówić do swojego mikrofonu z tymi NPC, zadając NPC pytania i udzielając odpowiedzi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *