Twórca Xbox Original uważał, że Xbox One prawie zabił całą markę

We wszystkim, co pozostawił nam dokument Power On: The Story of Xbox, pojawiają się zaskakujące nagłówki. Co jest niespodzianką, ponieważ nie można by oczekiwać, że sam Microsoft wyda własny dokument, w którym przyznają się do takich błędów lub komercyjnych „bzdury”. Wyobrażam sobie, że w tamtym czasie nie były niczyimi tajemnicami.

Był to jeden z najczęściej omawianych tematów Premiera Xbox One i kontrowersyjna strategia. Niewiele głosów mówiło o tym, jak amerykańska firma mogłaby wejść na ring z samobójczą strategią.

Xbox One naraził markę Xbox na niebezpieczeństwo

Nawet w dokumencie mogliśmy zobaczyć, jak sam Don Matrik popełnia błędy, choć z drugiej strony skomentował też, że chciałby przejść do końca i zobaczyć swój pomysł na to, do czego ma się zmaterializować Xbox One. nigdy się nie dowiemy.

Przybycie Phila Spencera to rzeczywiście inna sprawa, teraz myślący szef franczyzy osiągnął coś nie do pomyślenia dzięki swojemu rozsądkowi z Satyą Nadellą, Obaj ponownie podnieśli to, czym jest dzisiaj Xbox. Jednak jeden z twórców i rodziców pierwszego Xboksa pomyślał, że marka umrze po uruchomieniu One. wyrażone Sam Seamus Blackie:

Był czas, kiedy Xbox One wystartował, bałem się, że to się skończy. Szczerze mówiąc.

Na szczęście dla wszystkich, dzisiejsza historia jest zupełnie inna, a Xbox jest zdrowszy niż kiedykolwiek. Dobrze jest spojrzeć wstecz, osobiście, kiedy robię to na Xboksie, pamiętam, że premiera One była siłą napędową tej witryny i wszystkiego, co reprezentuje dzisiaj, więc dobrze jest spojrzeć wstecz.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.