Twórcy Call of Duty odchodzą od trybu zombie i możemy go teraz uznać za martwy

Twórcy Call of Duty odchodzą od trybu zombie i możemy go teraz uznać za martwy

SWygląda na to, że tryb Zombie w Call of Duty: Modern Warfare 3 prędzej czy później jest skazany na śmierć, gdyż Treyarch (twórca m.in. gry) nie udostępni w najbliższym czasie nowych funkcji. Tak powiedział pan DalekJD, a jest on powszechnie znany Serpentyna Mówić po angielsku. Wyjaśnił, że podczas „rozmowy z twórcami drugiego sezonu” studio jasno dało do zrozumienia, że ​​nie będzie aktualizować trybu Zombie o nowych wrogów ani funkcje. Dokładniej wyraził się następująco: „Nie ma planów wprowadzenia nowych typów wrogów ani nowych bonusów w Modern Warfare Zombies„.

W ten sposób twórca potwierdził najgorsze podejrzenia wielu graczy. Do tego stopnia, że ​​wielu z tych graczy odpowiedziało, komentując wątek, że odinstalowanie go ze swoich konsol nie zajmie dużo czasu (lub już to zrobili), Podobnie jak w przypadku DMZ, ponieważ nie chcą tracić czasu na już martwy tryb gry. Niestety nie jest to pierwszy taki przypadek, gdyż CoD już wcześniej odłożył na półkę inne tryby.

Tryb zombie CoD nie udostępni nowych funkcji

Jest to niewątpliwie bardzo mocny cios w interesy społeczności, zważywszy, że tryb Zombie w CoD: MW3 cieszył się dużą popularnością w pierwszych tygodniach życia. Jednak brak ważnych wiadomości i aktualizacji sprawił, że obawiali się najgorszego. Co stało się wyraźniejsze wraz z drugim sezonem CoD, Cóż, nie ma prawie nic nowego do zarysowania w tej sprawie.

Kod sezonu 2.

Nie wydaje się prawdopodobne, aby Activision zmieniło zdanie w tej sprawie, gdyż nawet nie skomentowało tej sprawy. Następnie, Jeśli czekaliście na wieści o trybie Zombie, przykro nam, że przekazujemy wam tę złą wiadomość. Mając to na uwadze, liczba graczy w tym trybie prawdopodobnie będzie nadal spadać, aż stanie się jedynie wspomnieniem tego, czym było kiedyś.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *