Twórz zdjęcia szybciej i działa z emotikonami

może pamiętasz Dall-E Mini, Model sztucznej inteligencji, który omija sieci Pozwala to na tworzenie obrazów z tekstu. prostsza forma Dall-E 2, jego odpowiednik OpenAI Potężniejszy, wyróżnia się tym, że jest zabawnym narzędziem dla internautów. Teraz Dall-E Mini Następnie zmienia swoje imię.

[DALL-E Mini se hace viral: en esta cuenta de Twitter encontrarás las creaciones más divertidas]

Ten model Przestań być Dall-E Mini dzwonię od teraz kolorowanka. Dzięki odnowionej stronie internetowej i ulepszonemu interfejsowi model powraca do walki ze zmianą nazwy spowodowaną jego natychmiastowym rozpowszechnieniem. Jak wyjaśnił Craiyon na swojej stronie internetowej, wszystko dlatego, że model Dall-E Mini stał się szalenie wirusowy, powodując zamieszanie z modelem OpenAI Dall-E 2.

W rzeczywistości, jeśli przejdziemy na stronę internetową Dall-E Mini, która zasadniczo jest taka sama, zobaczymy, że zespół zamieścił małą wiadomość: „Dall-E Mini migracja do Kredki.” Wskazówka, że ​​najprawdopodobniej Dall-E Mini zniknie na rzecz Craiyona.

Dall-E to teraz Craiyon

Jak wyjaśniają na swojej stronie internetowej, Craiyon ma w swoim zespole głównych menedżerów Dall-E Mini. Na przykład jest Borys zawsze Osobą odpowiedzialną za trenowanie aktualnej wersji modelu AI jest Pedro Cuenca. Według Instrukcje kolorowania.

Jako Dall-E Mini, Craiyon jest szkolony przy użyciu Google TRC, większej wersji ogromnego Dall-E, i był szkolony przy użyciu niefiltrowanych danych z Internetu. To, według jego twórców, może tworzyć obrazy o „szkodliwych stereotypach”.

DALL-E mini zanim zostaniesz Craiyon.

omikrona

omikrona

Craiyon działa podobnie jak Dall-E Mini: pole tekstowe i siatka, w której pojawiają się obrazy generowane przez sztuczną inteligencję. Są teraz dwa nowe przyciski; Jeden, aby uzyskać dostęp do forum Craiyon, a drugi, aby zrobić zrzut ekranu. I to właśnie Craiyon umożliwia darmową publikację i wykorzystanie obrazów generowanych przez ten model.

Chociaż jest nieskończenie mniej dokładny niż Dall-E 2, model OpenAI, nadal ma zalety, które wyróżniają Dall-E Mini. Pozwól rysować twarze z określonymi wzorami, bądź otwarte źródło I obsługa emotikonów. Ponieważ tak, rozpoznaje i rysuje emotikony w taki sam sposób, jak gdybyśmy mieli przedstawiać niektóre koncepcje w formie tekstowej.

Emoji generowane przez sztuczną inteligencję w Craiyon

Emoji generowane przez sztuczną inteligencję w Craiyon

Manuel Fernandez

omikrona

Ponadto zapowiada się szybciej. Większość obrazów odtworzonych przez Craiyona została rozwiązana W mniej niż minutę lub dwie Sam Crayon wyjaśnia, że ​​maksymalny czas, jaki powinna zająć forma, to 3 minuty. do wejścia popęd Bardziej złożony, Craiyon zwykle nie przekracza dwóch minut.

Zapytany o zmianę nazwy, Craiyon ograniczył się do potwierdzenia, że ​​OpenAI poprosił o to ze względu na szeroki zasięg, jaki uchwycił Dall-E Mini. „OpenAI poprosił nas o zmianę nazwy Aplikacje, który szybko stał się wirusowy, aby uniknąć pomyłek z jego modelem”.

Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.