Tworzą ulepszony papier cyfrowy, który przybliża czytanie do naturalnego sposobu

Dążąc do zbliżenia się do naturalnego czytania za pomocą elektronicznych urządzeń atramentowych, firma E Ink oficjalnie wprowadziła nową generację technologii cyfrowego papieru o nazwie E Ink Gallery 3.

Wśród zalet poprzedniej generacji a Zwiększ szybkość aktualizacji W czerni i bieli oraz poprzez różne możliwe tryby kolorów, oprócz zwiększenia maksymalnej dopuszczalnej rozdzielczości, możliwość renderowania Uzupełnij gradient Przy użyciu czterocząsteczkowego systemu atramentu: cyjan, magenta, żółty i biały.

Jak określono w komunikacie prasowym:

W Galerii 3, czarno-biały czas odświeżania został poprawiony do 350 ms, szybki tryb koloru 500 ms, standardowy tryb koloru 750-1000 ms, a najlepszy kolor osiągnięty przy 1500 ms. (…) Ponadto Galeria 3 będzie miała poprawioną rozdzielczość 300 pikseli na cal (punktów na cal) w porównaniu do poprzedniego 150 dpi i temperaturę roboczą od 0 do 50 ° C, na równi z czarno-białym e- czytelnicy .

Popraw swoje wrażenia z czytania

Wysiłek, aby osiągnąć to osiągnięcie, był bardzo intensywny. O czym oni rozmawiają? Zainwestowali ponad 100 milionów dolarów w zasoby i budżet na badania i rozwój w dążeniu do ulepszenia technologii we wszystkich aspektachw której od kilku lat cały jego zespół pracuje na całym świecie.

Klienci biznesowi będą w końcu mogli dostosować swoją nową generację papieru cyfrowego, aby zintegrować go ze swoimi urządzeniami do czytania. e-książki i tablety, aby udostępnić je klientom końcowym.

Do Johnsona Lee, dyrektora generalnego atrament elektroniczny:

Po raz pierwszy seria pełnych galerii kolorów może być oferowana na platformach atramentowych, aby zapewnić lepsze wrażenia z czytania i kupowania e-książek oraz do przeglądania i edytowania kolorowych dokumentów w eNotes.

Nowa generacja papieru cyfrowego dołącza do kolejnej gamy nowoczesnych produktów na wystawie Touch Taiwan 2022, która odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia 2022 r., choć będzie również częścią Exhibition Week w Taiwan Convention Center. San Jose między 10 a 12 maja

Więcej informacji/zdjęcia: atrament elektroniczny

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.