Tylko Polska i Rumunia dołączają do Hiszpanii w wyrokach wstępnych przeciwko Puigdemont w TSUE

BarcelonaHiszpania ma już partnerów do obrony swojego stanowiska w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości (TSUE). Prezydent Gubernator Carls Puigdemont i wygnańcy. Rumunia i Polska są jedynymi krajami UE, które spełniają kryteria bronione przez sędziego Sądu Najwyższego Pablo Lorenę, co stawia pod znakiem zapytania zdolność belgijskich sędziów do odmowy ekstradycji byłych sędziów. Konsultant Louis Puig i przez konsolidację deportowany do Belgii. Jak zaawansowany Powód A źródła bezpieczeństwa potwierdziły, że oba kraje są tak samo zainteresowane sprawą jak Belgia, z przeciwnego powodu: popiera kryteria swoich sądów.

Powszechne jest, że TSUE otwiera przed krajami europejskimi możliwość stawienia się przed sądem w celu wyjaśnienia interpretacji prawa europejskiego, w takim przypadku cel euro-nakazów: Laorena pyta, kogo sądy belgijskie mogą oceniać. Kwalifikuje się do złożenia zamówienia w euro. W przypadku Puiga ekstradycję odrzucono, ponieważ nie była mierzona, a dwa sądy belgijskie, które rozpatrywały sprawę, uznały, że nie musi to być Sąd Najwyższy, ale sąd pierwszej instancji do wydania nakazu w euro.

Tylko sądy belgijskie nie wykluczają deportacji katalońskich deportowanych od 2017 roku. Niemcy zrobiły to z Puigdemont, kiedy Wielka Brytania odwiedziła Ponsatí, a ostatnio Puigdemont Alghero we Włoszech. Chociaż ta ostatnia sprawa nie została jeszcze zamknięta – została zawieszona, a dokładniej w toku jest orzeczenie TSUE – Włochy nie uważają za stosowne pojawiać się w orzeczeniach wstępnych, które mają zostać rozstrzygnięte w luksemburskim sądzie.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.