Tymczasowa przygoda Cris Tales ukaże się 20 lipca na PC i konsole

Kryształy Wreszcie przygotowania do debiutu 20 lipca Dwóch w Przełącznik Nintendo, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, Steam, Epic Games Store, GOG i Stadia. Będzie jego cena 39,99 euro W Hiszpanii zaprasza nas do towarzyszenia bohaterowi w stylowej przygodzie JRPG Gdzie będziemy musieli występować Czas skacze, by uratować świat. Założona przez kolumbijskie badanie Dreams Uncorporated I przez Gry ModusBadanie zostało przedstawione przez prof. Nowa przyczepa Z którego możemy obserwować Niezłe ustawienia i rozgrywka.

KryształyPodróż w czasie

W trakcie naszej podróży Kryształy, Możemy przejść przez łańcuch Strony rysowane ręcznie Co będą reprezentować Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Nasz bohater, Crispyll, Będzie musiał dołączyć do swoich sojuszników, aby uratować Królestwo kryształów Z niesamowitymi mocami. Firma Modus Games również chciała wykorzystać skoki czasowe Oryginalny system walki Dostarczana przez grę, która korzysta z zalet jakie daje za każdym razem, dopóki nie pokonamy naszych wrogów.

„Zbieg przeszłości, teraźniejszości i przyszłości na tym samym ekranie”Jak mówią twórcy. Gracze mogą wykorzystać niesamowitą zdolność Crisbella do zmiany wieku Pomaganie tubylcom w różnych królestwach Crystallis I przeprowadzaj niespodziewane ataki na swoich wrogów. „W ten sposób nasza bohaterka będzie musiała po kolei używać swoich mocy Manipulowanie przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, aby pomyślnie wypełnić swoją misję, Podczas Tworzymy sojuszników Przez całą twoją przygodę.

Cris Tales, gra, w której musimy manipulować przeszłością, chronić teraźniejszość i ratować przyszłość

Temu Po raz pierwszy ogłoszono podczas targów E3 2019, gra Kryształy Budził wielki entuzjazm wśród fanów tego gatunku. Wreszcie być 20 lipca Kiedy mamy szansę spróbować Na komputerze jak w kontrolerach i Stadia. Zainteresowane strony mogą Zarezerwuj adres teraz Odwiedź następujące Połączyć Do oficjalnej strony Modus Games. A także, że, Jest dostępna oferta tanto pl Xbox Store, PlayStation Store, Nintendo eShop i Steam lub GOG.

„Piękna i innowacyjna gra JRPG, którą chcemy się stać Jedna z największych i najbardziej zabawnych niespodzianek roku„, Piszemy Nasze wrażenia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *