Typowe danie, które uwielbia Delary Stover, przedstawiciel Ekwadoru

Typowe danie, które uwielbia Delary Stover, przedstawiciel Ekwadoru

Przestępca Delaree Stover To 22-letnia Ekwadorka, która będzie nas reprezentować w najważniejszym konkursie piękności na świecie: Miss Universe. Wybrana jest studentką biznesu i profesjonalną modelką.

Wyznaje swoją miłość do swojego miasta (Guayaquil), zwłaszcza historycznego centrum i Szlaku Siedmiu Kościołów. Biegle włada językiem angielskim i portugalskim, jest studentem prawa. Oprócz imponującego wzrostu 1,90 ma… Podkreśliła, że ​​jest wierną fanką cebuli.

tło

Reprezentowała Ekwador jako królowa kontynentu w 2018 roku w konkursie odbywającym się w Meksyku. Jego najbardziej wspierającą stroną jest wolontariat, który wykonuje na rzecz Fundacji Vista para Todos, a także angażuje się w odbudowę szkół wiejskich w Puerto López.

Miss Universe

W ostatnich miesiącach wiele mówi się o udziale kobiet transpłciowych, małżeństw z dziećmi i kandydatki z nadwagą w odbywających się w Salwadorze wyborach Miss Universe 2023, których finał będzie dotyczył „różnorodności”.

„Włączenie” i „różnorodność” konkursu, który odbywa się co roku od 71 lat, nabierają tempa od października 2022 r., kiedy tajska potentat biznesowy i aktywistka transpłciowa Ann Jakapong Jakrajotatep kupiła Miss Universe.

Teraz największą spekulacją jest to, czy ta Miss Universe przejdzie do historii, jeśli zostanie wybrana i koronowana jedna z tak różnorodnych kobiet.

Według informacji prasowych 20 delegatek nominowanych do zwycięzcy konkursu to: Shenise Palacios (Nikaragua), Mariana Downing (Dominikana), Diane Leary (Francja), Melissa Flores (Meksyk), Briony Govender (RPA) i Michelle Dee (Francja). Filipiny), Camila Escribines (Peru), Angelika Jurkojanek (Polska), Diana Silva (Wenezuela) i Michelle Cohen (Gwatemala).

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *