Tysiące osób bierze udział w paradzie gejów w Polsce

Tysiące osób w sobotę bierze udział w „marszu równości” w Warszawie Zorganizowana w celu ochrony praw mniejszości seksualnych w Polsce.

Rada Europy umieściła Polskę na ostatnim miejscu w Unii Europejskiej (UE) Prawa LGBTQ (lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i dziwacznych).

W niedawnym raporcie tej paneuropejskiej organizacji dokonał dalszej oceny tego Polscy politycy pogorszyli sytuację w ostatnich latach.

Marsz, zwołany przez organizacje w obronie praw mniejszości i przy wsparciu prezydenta Warszawy Rafaela Traskowskiego, pod zasłoną objechał centrum stolicy i grał z głośników.

„Tęcza nikomu nie krzywdzi” Obecny cel był podczas demonstracji.

W marcu sąd uniewinnił trzech działaczy oskarżonych o podżeganie do nienawiści religijnej.

Według dziennikarzy w marszu wzięło udział około 20 000 osób, głównie młodych. Ani policja, ani rada miasta nie opublikowały danych.

Według lidera Konserwatywno-Nacjonalistycznego Prawa i Sprawiedliwości (PIS) Jaroslav Kaczyński jest u władzy od 2015 roku. Homoseksualiści stanowią zagrożenie dla tradycyjnej rodziny.

Przy wsparciu rządu wiele regionów lub regionów ogłosiło się wyzwolonymi od „ideologii LGDP”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *