Tytuły na linii w sobotę 22. na UFC 280 na ESPN KNOCKOUT na STAR +

Charles Oliveira i Islam Makhachev będą walczyć o wakujące mistrzostwa wagi lekkiej, a Aljamin Stillring będzie bronił tytułu wagi koguciej przeciwko TJ Dillashawowi w głównych wydarzeniach UFC 280 na żywo na ESPN KNOCKOUT ze stadionu Al Ittihad w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie również dołączy do prywatnego walka między Peterem Yanem i Seanem O’Malleyem.

————————————————— #UFCxStarPlus —————- #ESPNKnockOut ————————————————- #ESPNKnockOut —————— —————————

Imponująca passa 11 kolejnych zwycięstw za Charles de Bronx Oliveira Ryzyko przez zakłady przed ryzykiem Islan Machaczew I 10 zwycięstw z rzędu, gdy spotkają się w głównym turnieju UFC 280 kto się ruszy? TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT W sobotę, 22 października ze stadionu Al Ittihad w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie zmierzą się z wakującym mistrzostwem UFC wagi lekkiej.

Bez wątpienia nadejdzie jeden z najgorętszych billboardów 2022 roku, odkąd mistrz wagi koguciej, szterling jaminbędzie w niebezpieczeństwie, TJ Dillashaw Na festiwalu mieszanych sztuk walki wspólna gwiezdna bitwa, która również podkreśla walkę Piotr Jang s Sean O’Malley.

Andres BermúdezA Yvette Hernandez s Gaston Tonga Reno Będzie gotów dzielić się uczuciami tego ogromnego billboardu ze wszystkimi fanami Ameryki Łacińskiej za jego pośrednictwem TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT. Wszyscy są zaproszeni!

UFC 280 Fight Pass w sobotę 22 października

Przedstawienia
// On żyje
11:00 CHI / PAR / URU – 10:00 BOL / VEN – 09:00 COL / ECU / PER gwiazda + i ESPN4

Bilal Muhammad (Palestyna) kontra Sean Brady (USA)

Mahmud Muradov (Uzbekistan) kontra Cayo Boralho (Brazylia)

Volkan Ozdemir (Szwajcaria) kontra Nikita Kryłow (Ukraina)

Zbiri Tukhgov (Rosja) vs. Lucas Almeida (Brazylia)

Abubakar Nurmagomedov (Rosja) vs. Gadji Omargadjiev (Rosja)

Armen Petrosyan (Armenia) kontra AJ Dobson (USA)

Muhammed Mukeev (Anglia / Rosja) vs. Malcolm Gordon (Kanada)

Carol Rosa (Brazylia) kontra Lena Lansberg (Szwecja)

————————————– #UFCxStarPlus —————————————–

doskonały // tylko bezpośrednio Dla subskrybentów Star +
15:00 CHI / PAR / URU – 14:00 BOL / VEN – 13:00 COL / ECU / PER

Charles Oliveira (Brazylia) kontra Islam Machaczow (Rosja)

Aljamin Sterling (Jamajka) kontra TJ Dillashaw (USA)

Peter Jan (Rosja) vs. Sean O’Malley (USA)

Benil Driouch (Stany Zjednoczone) kontra Mateusz Gamroot (Polska)

Katelyn Shokajian (USA/Armenia) vs. Manon Fioreau (Francja)

TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT: Najlepsza seria walk w Ameryce Łacińskiej, część, w której jest ESPN Podziel się swoją pasją z kochankami boks i MMA. Tydzień po tygodniu, prezentacja najlepszych na świecie kart bokserskich na żywo i najważniejszych walk w świecie mieszanych sztuk walki.

Cotygodniowy program jest nadawany w całej Ameryce Łacińskiej z wywiadami, analizami, ekskluzywnymi materiałami, zapowiedziami i wieloma innymi pod czujnym okiem. ESPN i uznani specjaliści.

W rozmowie na portalach społecznościowych wyróżniono ESPNKnockOut ze względu na swoją ekskluzywną zawartość oraz za pokazywanie cotygodniowych wiadomości o bojownikach.

———————————————–


O Gwiazdce +

Gwiazdka + to usługa pływ Jest to ogólna rozrywka i sport, która została uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej i jest komplementarna, ale niezależna od usługi Disney+ w tym regionie. W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery seriali i filmów rozrywkowych z wytwórni The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i nie tylko. Oprócz usługi transmisji sportowych na żywo ESPN, najbardziej szanowana i ceniona marka regionu dla fanów sportu. Od dramatów przez komedie (w tym wszystkie sezony The Simpsons) po thrillery dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne oryginalne programy marki rozrywkowej Star Star, a także szereg oryginalnych produkcji regionalnych z Ameryki Łacińskiej.
odwiedzone www.starplus.pl Dowiedz się więcej o Usłudze i Combo+, konkurencyjnej, wieczystej ofercie komercyjnej, która umożliwia subskrypcję niezależnych od siebie platform Star+ i Disney+, za jedną atrakcyjną cenę, która zapewnia dostęp do najszerszej oferty w zakresie strumieniowania z rozrywką dla wszystkich grup wiekowych.

————————
Przekazane informacje dotyczące Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

Kontakt z mediami
Waltera Neapolu, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *