UCAM CB i Trice rozdzielają swoje drogi – Deportes COPE w Murcji

Travis Trece, amerykański rozgrywający, który został pozyskany zeszłego lata przez UCAM Murcia Club Baloncesto i najcenniejszy zawodnik w drużynie, nie dokończy sezonu z drużyną Murcii w Lidze Endesa, po osiągnięciu porozumienia w sprawie rozwiązania umowy za obopólną zgodą. porozumienie. To zjednoczyło obie strony, jak poinformowała jednostka uniwersytecka w środę.

Trace, który 22 stycznia skończył 30 lat, dołączył do drużyny prowadzonej przez Sito Alonso jako pierwszy nabytek sezonu i zrobił to z Polski, gdzie wygrał ligę ze Śląskiem Wrocław, a także został wybrany MVP finału ligi. Z UCAM CB, człowiek ze Springfield pozostawił ślady swoich kompetencji, ale brakowało mu ciągłości, a jego rodak Chris Chiusa dwa tygodnie temu zachęca teraz do jego odejścia.

Trice, który ma za sobą bogatą karierę w USA, Australii i Europie – na Starym Kontynencie grał we Francji ze Strasburgiem; w Türkiye z Tofasem Bursą i Galatsaray; we Włoszech z Brescią; A z Polski – iz Murcji – wyjechał ze średnią 12,3 punktu – 42,8% celności za dwa punkty, 34,5% za trzy punkty i 86,8% rzutów wolnych – 2,3 zbiórki, 3,3 asysty i PIR 12,4 w prawie 22 minuty na mecz w swoich występach, 27. miejsce w lidze.

Ponadto brał udział w FIBA ​​Champions League, turnieju, w którym UCAM CB dotarł do ćwierćfinału.

Wraz z odejściem Trice’a, najcenniejszego zawodnika w kadrze i drugiego najlepszego strzelca zespołu – tylko za Thadem McFaddenem (12,8 punktu), Sito Alonso nie będzie musiał wykluczać żadnych graczy spoza UE w meczach, jak ma to miejsce w przypadku Chiusa oraz z innym amerykańskim napastnikiem Jamesem. Andersona.

Słuchaj na żywo COPE, najlepszych rozmówców Radia. Jeśli chcesz, możesz pobrać aplikację COPE do iOS I android.

I pamiętaj, w COPE znajdziesz najlepszą analizę bieżących wydarzeń, nasze klucze komunikacyjne do zrozumienia wszystkiego wokół siebie, najlepsze historie, rozrywkę, a przede wszystkim te głosy, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *