Uczestniczący w programie twórcy Tormented Souls ogłosili wydarzenie, aby dać wgląd lokalnym programistom

Uczestniczący w programie twórcy Tormented Souls ogłosili wydarzenie, aby dać wgląd lokalnym programistom

Abstract Digital, chilijski twórca horroru Tormented Souls, ogłosił to Zorganizuje wydarzenie, aby dać wgląd programistom, którzy rozpoczynają działalność w branży lub są niezależni.

To „dzień próbny” i jak wspominają, sprawdź to Daj miejsce niezależnym programistom, którzy dopiero zaczynają w tej dziedzinie lub świeżo upieczonym absolwentom, Zasadniczo koncentruje się na studentach, aby mogli zaprezentować swoje projekty tworzenia gier wideo.

Dzięki temu aplikacje zdarzeń zostały otwarte i Który będzie miał również pieniądze i nagrody do rozdaniaZwycięskie projekty zostaną uwzględnione przez VG Chile na tegorocznych i przyszłych wystawach międzynarodowych.

Sven von Brand, współzałożyciel Abstract Digital, zauważył to, stwierdzając, że „Pierwszy szczyt Demo Day zrodził się z Sebastiána (producenta Abstract Digital) i mnie, który chciał zobaczyć, co społeczność robi i świętuje”. później dopracowany przez Hasu, dyrektora społeczności i gospodarza Twitcha, wraz z Tomásem, obecnym menedżerem firmy, który proponuje reszcie zespołu zdrową rywalizację z niewielką nagrodą pieniężną. Najważniejszą rzeczą dla nas jest zapewnienie nowym talentom przestrzeni, w której mogą się zidentyfikować i połączyć z innymi programistami, a tym samym wspierać społeczność”.

Zgłoszenia na Dzień Pokazów Abstraktów będą przyjmowane do 20 lutego, a wydarzenie zostanie wyemitowane 11 marca.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *