UE grozi zawieszeniem milionów euro z Polski na strefy ideologiczne spoza LGBT + – El Financiero

ten Unia Europejska Polska zagroziła zablokowaniem samorządom 126 mln euro lub 150 mln dolarów w funduszach konsolidacyjnych W strefach anty-LGBTQ wprowadzonych w pięciu prowincjach.

Komisja Europejska, organ wykonawczy federacji, wysłała w zeszłym tygodniu listy do wojewodów, potwierdzając doniesienia polskich mediów, że pieniądze zostaną wstrzymane, jeśli uchwały nie zostaną uchylone i potwierdzone przez znającego sytuację urzędnika.

Zamrożony blok finansowy pochodzi z projektu Reakcja-UE, który został uruchomiony po infekcji koronawirusem, aby wspomóc wysiłki na rzecz odzyskania zdrowia. Całkowity przydział kraju wynosi ponad 1,5 mld euro.


Komisja nie odpowiedziała od razu na prośbę o komentarz. Rzecznik polskiego rządu nie od razu skomentował.

Polska stoi w obliczu opóźnienia w wysokości 23,9 miliarda euro w dotacjach z historycznego wyzwalacza wirusa UE, ze względu na kampanię rządu ogłaszającą Sądowi Najwyższemu w kraju, że konstytucja uchyla niektóre przepisy UE.

Polskie miasta i województwa ogłosiły “Uwolniony od ideologii LGBTQ„Zapobiegaj marszom gejowskim i innym wydarzeniom Przyjazny dla Q.

Niekonstytucyjny

Do połowy 2020 r. prawie jedna trzecia gmin w katolickim kraju liczącym 38 milionów ludzi zaakceptowała ogłoszenie, w dużej mierze pod naciskiem radykalnych grup konserwatywnych.

Wiele polskich sądów uznało te działania za niekonstytucyjne i dyskryminujące. Chociaż wypowiedzi nie mają znaczenia prawnego, wzbudzają strach i dyskryminację.

W tym rokuUnia Europejska podjęła kroki prawne przeciwko Polsce i ukierunkowała odrębne prawo na WęgrzechLGBTQ powiedział, że wykorzysta wszystkie udogodnienia, aby chronić prawa ludzi.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *