UEFA podpisuje kontrakt z FedEx do 2024 roku na Ligę Mistrzów UEFA

UEFA rozszerza współpracę z FedEx. Firma logistyczna przyjechała Umowa trzyletnia Sponsorować Ligę Mistrzów UEFA do 2024 roku, zobowiązując się do wspierania Fundacji Dzieci UEFA.

Po sześciu latach bycia partnerem w Lidze Europejskiej UEFA, FedEx będzie sponsorem Ligi Mistrzów UEFA przez następne trzy sezony. Umowa obejmuje również prawa sponsorskie do Superpucharu Europy, finałowego etapu Ligi Młodzieżowej UEFA oraz ostatniej fazy Futsalu Ligi Mistrzów UEFA.

W 2019 roku FedEx podpisał również czteroletnią umowę na sponsorowanie Reprezentacji UEFA w piłce nożnej, Wśród nich znalazły się prawa do Mistrzostw Europy 2020 tego lata i finałowego etapu Europejskiej Ligi Narodów. Ponadto FedEx będzie ściśle współpracować z organem zarządzającym UEFA, aby działania sponsorskie UEFA były bardziej zrównoważone.

„Liga Mistrzów to największe rozgrywki klubowe na świecie i z niecierpliwością czekamy na bliską współpracę z FedEx w ciągu najbliższych trzech lat, aby pomóc im ożywić wiele projektów; dyrektor ds. Marketingu UEFA Jay Laurent Epstein skomentował, że przyniosą one korzyści nie tylko społeczności piłkarskiej, a także będą dążyć do wywarcia pozytywnego wpływu na środowisko.

Nasze globalne sponsorowanie Ligi Mistrzów pozwoli nam dopasować naszą markę do światowych wyników sportowych, które nam na to pozwalają. Łączenie naszych usług z naszymi odbiorcami poprzez pasję Emocje, które generuje sport, pozwalają nam pozytywnie wpływać na nasze lokalne społeczności ”- powiedział Priy Carrier, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. Marketingu i komunikacji w FedEx Corp.

Odkąd został partnerem UEFA w 2015 roku, FedEx był pierwszym partnerem, który współpracował z Fundacją Dzieci UEFA przy tworzeniu programów, które zapewniają dostęp i możliwości młodzieży poprzez piłkę nożną. Pola powstały w Hiszpanii, Polsce, Brazylii i RPA.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *