UFC 267 z Abu Zabi, na ESPN KNOCKOUT BY STAR +

Półfinalista mistrz UFC, Jan Błasowicz, powróci do oktagonu, aby bronić pasa i zrobi to w sobotę 30. z Abu Dhabi przeciwko Brazylijczykowi Gloverowi Teixeirze, który w końcu będzie miał drugą szansę na mistrzostwo po tej jesieni 2014 roku przed Jona Jonesa. A historia będzie kontynuowana 6 listopada wraz z niesamowitym UFC 268.

———————————————— # UFC267xStarPlus —————- #ESPNKnockOut ————————————————— #ESPNKnockOut —————— —————————

Sobota 30 października // Na żywo w Star +

świetny
a las 15:00 ARG / CHI / URU 14:00 BOL / PAR / VEN 13:00 COL / ECU / PER- gwiazda +
* * *
Przedstawienia Od 11:30 ARG / URU 10:30 BOL / PAR / VEN 09:30 COL / ECU / PER – Gwiazdka + i ESPN2 (z wyjątkiem Chile)

Z pięcioma kolejnymi zwycięstwami Brazylijczyk Glover Teixeira Wygrał prawo do walki o mistrzostwo wagi półciężkiej UFC, po upadku, który miał siedem lat wcześniej przeciwko Jonowi Jonesowi na UFC 172. Po prawie 100 numerowanych zawodach miałby kolejną szansę i byłaby to walka z Polakiem. Jan Blachowicz, nowy bohater, który jest z duchami w chmurach po usunięciu niepokonanych Izrael Adesanja, pozostaje mistrzem wagi średniej.

Katastrofa na wyspie Yas w Abu Dhabi, gdzie Blachowicz pokonał Dominkcka Reyesa o wolne pasy, będzie napędzać silniki na historyczny UFC 268 w Nowym Jorku, z wielokrotnymi mistrzostwami. W zakładach 38-letni Polak startuje jako mały faworyt, ale nikt nie może wykluczyć 41-letniego Brazylijczyka.

Wspierając główne wydarzenie, z Interim Rooster Championship na linii, zmierzą się Piotr Jang I Corey Sandhagen, pierwsza i trzecia klasyfikacja. Mistrz Aljamain Sterling został zwolniony z powodu problemów zdrowotnych, a Sandhagen nie zawahał się chwilowo wykorzystać okazji przeciwko Janowi, który byłby faworytem.

Co więcej, obawia się islamu przejdzie obok Dan Dziwka Ze względu na, Aleksander Wołkow I Marcin Tibora Zderzą się w ciężkich, Li Jingliang Mierzone w średniej wadze vs Kalambury Szemajewa I Magomed Ankalife zmierzy się Volkan Ozdemir W wadze półciężkiej, także jako część głównego tagu UFC 267.

Andres Bermúdez I Gaston Reno Będą na Ciebie czekać z pokazem na najwyższym poziomie na UFC 267 via TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT. Wszyscy są zaproszeni!


Karta UFC 267 na sobotę 30 października

świetny
Na żywo i na wyłączność przez gwiazda +
15:00 ARG / CHI / URU 14:00 BOL / PAR / VEN 13:00 COL / ECU / PER

Jan Blasowicz (Polska) vs. Glover Teixeira (Brazylia) Peter Jan (Rosja) vs. Corey Sandhagen (USA)

Islam Makachev (Rosja) kontra Dan Hooker (Australia)

Aleksander Wołkow (Rosja) vs. Marcin Tibora (Bolonia)

Li Jingliang (Chiny) kontra Dołeczki Szemajewa (Suecia / Rosja)

Magomed Ankalayev (Rosja) kontra Volkan Ozdemir (Suiza)

————————————– # UFC267xStarPlus ————————————–

Przedstawienia
żyć dalej Gwiazdka + i ESPN2
11:30 ARG / URU 10:30 BOL / PAR / VEN 09:30 COL / ECU / PER (z wyjątkiem Chile)

Amanda Ribas (Brazylia) kontra Verna Gandiroba (Brazylia)

Ricardo Ramos (Brazylia) kontra Zbira Tukhgov (Rosja)

Albert Doreyev (Rosja) vs. Roman Kopyłow (Rosja)

Eliso dos Santos (Brazylia) kontra Benoit Saint-Denis (Francja)

Shamil Janzatov (Rosja) vs. Michel Oleksiczuk (Bolonia)

Makwan Amirkhani (Finlandia) kontra Liron Murphy (Anglia)

Hu Yaozong (Chiny) – Andrei Petrosky (USA).

Magomed Mustafa (Rosja) kontra Damir Asmagulov (Rosja / Kazachstan)

Tajir Ulanbekov (Rosja) vs. Alain Nascimento (Brazylia)

TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT: Najlepsza seria walk w Ameryce Łacińskiej, część, w której jest ESPN Podziel się swoją pasją z kochankami boks i MMA. Tydzień po tygodniu, prezentacja najlepszych na świecie kart bokserskich na żywo i najważniejszych wydarzeń ze świata mieszanych sztuk walki.

Cotygodniowy program jest nadawany w całej Ameryce Łacińskiej z wywiadami, analizami, ekskluzywnymi materiałami, zapowiedziami i wieloma innymi pod czujnym okiem. ESPN i znani specjaliści.

W rozmowach na portalach społecznościowych ESPNKnockOut wyróżnia się ekskluzywną zawartością i pokazywaniem cotygodniowych wiadomości o bojownikach.

———————————————–

O Gwiazdce +

Star+ to ogólna usługa rozrywkowa i sportowa uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej, uzupełniająca, ale niezależna od Disney+ w tym regionie. W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery filmów i seriali rozrywkowych ze studiów The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i innych, a także transmisje na żywo od ESPN, serwisu streamingowego, najbardziej szanowanej i cenionej marki dla entuzjastów sportu w regionie. Od dramatu po komedię, w tym wszystkie sezony The Simpsons i thrillery dla dorosłych, Star+ będzie również zawierał ekskluzywne oryginalne programy marki rozrywkowej Star Star, a także szereg oryginalnych produkcji regionalnych z Ameryki Łacińskiej. Więcej informacji na stronie: Starplus.com

https://www.disneylapresspack.com/star-plus

——————–
Informacje przekazane dla Argentyny, Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

ESPN Naciśnij, aby połączyć
Waltera Neapolu, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *