Ugo Carabelli i Burruchaga walczą o miejsce w finale chilijskiego Challengera w Antofagaście

Ugo Carabelli i Burruchaga walczą o miejsce w finale chilijskiego Challengera w Antofagaście

Argentyńscy tenisiści Camilo Ugo Carabelli i Roman Andrés Burruchaga zmierzą się dziś ze sobą w półfinale turnieju Antofagasta Challenger w Chile na korcie ziemnym z pulą nagród wynoszącą 130 000 dolarów.

Ugo Carabelli, zajmujący 196. miejsce w światowym rankingu ATP, zmierzy się z Burruchagą (269) najpóźniej o 13:30 w drugim półfinale dnia, po pierwszym meczu, któremu od 12:00 będzie kibicował Włoch i Argentyńczyk Luciano Darderi (176). ) i Amerykanin Tristan Boyer (370).

Argentyńczycy mierzyli się ze sobą tylko raz, w ćwierćfinale turnieju Future of Cordoba 2020, gdzie Ugo Carabelli zwyciężył 7:6 (7-3), 6:4.

W tym roku argentyńscy tenisiści wygrali 16 turniejów Challenger, co według następujących szczegółów zajmuje drugie miejsce po ATP:

Facundo Díaz Acosta został mistrzem w Savannah w USA, w Oeiras w Portugalii i Mediolanie we Włoszech; Navone obchodzono także w trzech egzemplarzach: w Poznaniu w Polsce, w Santa Fe w Argentynie i w Santa Cruz de la Sierra w Boliwii; Juan Manuel Cerendolo dwukrotnie podnosił trofeum, oba na obiektach Hakuayo Maritime Club w Tigre.

Francisco Comesagna z Mar del Plata zdobył także dwa tytuły w Vicenzy we Włoszech i Libercu w Czechach. Federico Correa zwyciężył w Concepcion w Chile i w Szczecinie w Polsce.

Pozostałe cztery tytuły zdobyła Andrea Colarini w Piracicaba w São Paulo w Brazylii; Thiago Agustín Terante w Morelos w Meksyku; Federico Delbonis w Cali w Kolumbii i Gennaro Alberto Olivieri w Santo Domingo na Dominikanie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *