Ujawnienie kondycji fizycznej napastnika reprezentacji Argentyny na mundialu w Katarze 2022, „Laotaro Martinez na spalonym”

Ujawnienie kondycji fizycznej napastnika reprezentacji Argentyny na mundialu w Katarze 2022, „Laotaro Martinez na spalonym”
Lautaro Martínez ma problemy z jedną ze swoich kostek. Ujawnił to jego przedstawiciel (Reuters/Pedro Nunes).

Lautaro Martineza Jest królem strzelców turnieju Lionela Scaloniego Na Reprezentacja Argentyny. Jednak po meczach Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 przód Inter Mediolan Stracił swoją pozycję.

Zaczęło się od zaskakującej porażki z Królestwo Arabii Saudyjskiej W pierwszym występie na mundialu, a następnie przeciwko Meksykaby rozpocząć z ławki w meczach przeciwko Polska s AustraliaOstatni, do 1/8 finału. W tych dwóch przypadkach trener stał się właścicielem Juliana Alvarezaktóry ma dwa cele.

Były napastnik m.in klub wyścigowy Był jeszcze bardziej wyeksponowany, gdy pod koniec pojedynku z Australijczykami miał dwie konkretne okazje strzeleckie, które dostał od Messiego i nie wiedział, jak je wykorzystać. W tym kontekście jego przedstawiciel ujawnił problem fizyczny, na który cierpi od czasów przed mundialem.

„Lautaro się skradał. Bardzo bolała go kostka”.oświadczenie Aleksander Camacho w rozmowie z radio sieciowe. „Ciężko pracuje, aby pozbyć się tego bólu, a kiedy to się stanie, będzie latał po boisku. Martinez jest najlepszym strzelcem na świecie” – powiedział. Wybierz agenta 25-letniego piłkarza.

Camacho ubolewał nad momentem byka, zwłaszcza po świetnym początku Pucharu Świata Gole nieuznane przeciwko Arabii Saudyjskiej Półwysep Arabski: „Byli silni” Przyznał się.

Nie miał jednak wątpliwości, że ze względu na swoją siłę psychiczną pójdzie dalej i podkreśli prezent Juliána Alvareza: „Lautaro jest bardzo silny w głowie. Myślę, że wbrew temu, co można by pomyśleć, z Juliánem są wzmocnieni w konkursie, dobrze sobie radzą.”

Katar 2022 – Argentyna 2 vs Australia 1 – Podsumowanie meczu

Jak Argentyna przygotowuje się do pojedynku z Holandią?

Selekcjoner ma nowy test w piątek, aby przejść do półfinału Mistrzostw Świata Katar 2022. Z takim horyzontem zespół przeprowadził we wtorek trening, a nowością jest to, że Lionel Scaloni zaliczył Ángela Di Marię do grona 25 graczy, którzy wzięli udział w sesji na Uniwersytecie Katarskim. był jedynym nieobecnym Alejandro Papo Gomezktóry doznał lekkiego skręcenia przeciwko Australii i on Jest ignorowany przy następnym zatwierdzeniu.

Wideo przeszło przez prywatną sesję po tym, jak doznał bólu mięśni przeciwko Polsce w ostatnim meczu fazy grupowej, co wykluczyło go z 1/8 finału. Najpierw rozgrzał się z resztą kolegów z drużyny, a potem poszedł poćwiczyć indywidualnie. Pod koniec dołączył do drużyny na trening piłki nożnej.

Chociaż pomysł jest taki, że zawodnik Juventusu przyjeżdża na mecz przeciwko niemu Holandia W piątek Lionel Scaloni nie dał mu jednego z 10 fartuchów, które rozdał piłkarzom. Trener powtarza tę metodologię, którą stosuje od pierwszej sesji treningowej w Abu Zabi i choć nie oznacza to, że ci, którzy otrzymają ten strój, będą pierwszymi – jak nie zawsze tak było – jest to świadectwo tego, co DT myśli o następnym meczu.

Z tej okazji fartuchy odebrali Gonzalo Montiel, Nicolas Otamendi, Cote Romero, Nicolas Tagliafico, Rodrigo de Paul, Leandro Paredes, Alexis McCallister, Julian Alvarez, Lionel Messi i Angel Correa. Gdyby te nazwiska były rozłożone na boisku, schemat byłby 4-3-3, ulubiony przez trenera, z Emiliano Dipo Martinezem w bramce.

W ten sposób w porównaniu z drużyną, która wystartowała przeciwko Australii, nastąpią cztery zmiany: Tagliafico i Montiel, wejdą za Marcosa Acuñę i Nahuela Molinę; Leandro Paredes będzie pomocnikiem zamiast Enzo Fernandeza, a Correa zastąpi kontuzjowanego Papu Gomeza.

Nie ulega wątpliwości, że dużym zaskoczeniem jest odejście pomocnika Benfiki, który był jednym z największych osiągnięć nie tylko dla Albiceleste, ale także na mundialu. Dzięki bramce przeciwko Meksykowi i asyście przeciwko Polsce Enzo Fernandez dał drużynie świeżość w środku pola, której nie było w debiucie przeciwko Arabii Saudyjskiej. Ale jego miejsce pobytu jest wyraźnie kwestionowane.

Nie oznacza to, że będzie to drużyna, którą argentyńska drużyna zaproponuje na mecz ćwierćfinałowy, ale daje wyobrażenie o tym, co planuje trener. Oczywiście, gdyby Di Maria był w 100% sprawny fizycznie, zacząłby jako skrzydłowy, a nie jako Correa.

Z drugiej strony nie wyklucza improwizacji z pięcioma obrońcami z dodatkiem Lisandro Martineza w środku obrony, jak to robił przy innych okazjach w tym turnieju, choć nie od początku tak się działo. Sztab trenerski wie, że Holandia ma wyższą hierarchię indywidualną i poziom drużynowy niż jakikolwiek inny przeciwnik, z którym mierzył się w turnieju.

Argentyna będzie trenować w środę i czwartek na Qatar University, aw piątek od 16:00 zmierzy się z Holandią o miejsce w półfinale mistrzostw świata. Zwycięzca tej promocji zmierzy się ze zwycięzcą z Brazylii i Chorwacji.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *