Ujawniono nowe szczegóły dotyczące The Day Before, otwartego świata MMO inspirowanego Zombies.

Od tak dawna nie mieliśmy żadnych wieści wczoraj, tytuł wprowadzony w zeszłym roku na nową generację konsol i komputerów PC, inspirowany światem zombie, z motywem survivalowym MMO. Niedawno, Ujawniono nowe szczegóły dotyczące dnia poprzedniego, Dostarczenie dobrych i złych wiadomości wszystkim, którzy czekali na mecz.

przez IGNJednak twórcy gry podzielili się małym statusem lub aktualizacją gry, zauważając, że silnik gry i data wydania uległy zmianie. W oświadczeniu podzielili się tym Gra została opracowana na silniku Unreal Engine 5, Możemy więc spodziewać się lepszej wydajności i grafiki dostosowanej do tej generacji. Zła wiadomość jest taka, że Datę premiery ustalono na marzec 2023 roku.

Ujawniono nowe szczegóły dotyczące The Day Before, otwartego świata MMO inspirowanego Zombies.

Tak wygląda nowa rozgrywka w The Day Before w 4K i z Raytracingiem

W oświadczeniu zespół programistów wyszczególnił również następujące (przetłumaczone): „Z poczuciem i zrozumieniem wielkiej odpowiedzialności, jaką bierzemy na siebie, oraz z wielką wdzięcznością w naszych sercach, mamy przyjemność ogłosić, że Dzień wcześniej przechodzi na nową technologię Unreal Engine 5. Przejście do bardziej zaawansowanego i spersonalizowanego otwartego świata silnik sprawi, że Dzień wcześniej będzie jeszcze bardziej niesamowity.” Ogromna zmiana, która ma konsekwencje dla daty premiery, która będzie najpierw na PC, a później na konsolach.

Otrzymaliśmy sprzeczne wiadomości od twórców, którzy z jednej strony potwierdzili nowy silnik, z drugiej jednak zasmucili fanów, którzy chcieli zagrać w ten tytuł w tym roku. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co nowego w ciągu miesięcy, ale jeśli ta zmiana oznacza znacznie silniejszą grę, Czekanie na następny będzie mile widziane wczoraj.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.