Ukraiński zespół Independence Band wyruszy tego lata w trasę po Europie i Stanach Zjednoczonych, aby bronić swojego kraju.

Kerry-Lin Wilson promował bazę zespołu, która składała się wyłącznie z ukraińskich muzyków i uchodźców, i przeznaczał wszystkie zyski na najeźdźców.

Ukraiński Niezależny Zespół

The Opera Metropolitalna I to Opera Narodowa Dołączył do formacji Ukraiński Niezależny Zespół – Orkiestra Niepodległości Ukrainy – Projekt autorstwa ukraińsko-kanadyjskiego dyrektora Kerry-Lynn Wilson. Galeria stała się 75 uchodźców z rosyjskiej inwazji, ukraińscy muzycy z innych europejskich zespołów i czołowi artyści z różnych części krajuBędzie oferowany na całym świecie z międzynarodową trasą w międzyczasie 28 lipca i 20 sierpnia.

Kerry-Lynn-Wilson-Eric-Berg

Kerry-Lynn Wilson (c) Eric Berg

Pod prętem Wilsona, Wyjaśnia plan skomponowany przez zespół VII Symfonia z ukraińskiego Valentine SilverovThe Koncert fortepianowy nr 2 Z Sobinie, Obok pianisty Anna Fiodorowa Jako solo i zamienia się w punkt kulminacyjny Czwarta Symfonia Z Brahmsa I to Dziewiąty Z துவோரக். Ponadto ukraiński sopran Ludmiła MonastyrskaKto właśnie grał tę rolę Durandot W Spotkał W miejsce odwołanej Anny NetrebkovWykonawca obszaruAbscheulicher!” Z Fidelius Z Beethovena.

Trasa rozpocznie się 28 lipca w Teatrze Wheelki, siedzibie Opery Narodowej. Po 10-dniowej próbie w Warszawie imprezę sponsorował polski minister kultury Piotr Klinsky. Następnie zostanie przeprowadzone szkolenie Koncert w Londynie (31 lipca), w Monachium (1 sierpnia), w Festiwal Chorégies d’Orange Z Francji (2 sierpnia), The Koncerty berlińskie (4 sierpnia), The Festiwal w Edynburgu (6 sierpnia) koncertgebouw Amsterdamie (11 sierpnia) i elbfilharmonia Z Hamburga (13 sierpnia). Po koncercie orkiestra przejedzie przez Atlantyk do Nowego Jorku Centrum Lincolna (18 i 19 sierpnia) i Waszyngton. (20 sierpnia).

Piotr KelpDyrektor Opera MetropolitalnaY Walter DąbrowskiDyrektor Opera PolskaWydali wspólne oświadczenie, w którym mówią, że „muzyka będzie potężną bronią przeciwko uciskowi. Ta trasa ma na celu ochronę sztuki ukraińskiej i jej odważnych twórców w pełnej walce o niepodległość ich kraju”. Kerry-Lynn Wilson.

Wszystkie zyski zostaną przeznaczone na wsparcie artystów i narodu ukraińskiego.

Więcej informacji tutaj.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.