Ułożone i zidentyfikowane na najbliższym słupku: Julian Alvarez strzelił już jako dziecko gola identycznego z tym, który zdobył przeciwko Chorwacji na Mistrzostwach Świata.

Ułożone i zidentyfikowane na najbliższym słupku: Julian Alvarez strzelił już jako dziecko gola identycznego z tym, który zdobył przeciwko Chorwacji na Mistrzostwach Świata.
Julián Álvarez i jego gol jako dzieciak w Calchín jest podobny do tego, który strzelił przeciwko Chorwacji

rozwój, który się pojawił Juliana Alvareza Przed siebie Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Pozostanie w historii argentyńskiej piłki nożnej. Napastnik River Plate zapewnił sobie miejsce na pierwszych stronach gazet Lionela Scaloniego Po upadku vs Królestwo Arabii Saudyjskiej U szczytu kariery stał się stałym elementem zespołu dzięki ciągłemu poświęceniu i nieustannemu naciskaniu. Maksymalny występ osiągnięto w półfinale z ChorwacjaNa przykład zdobył bramkę w zwycięstwie Albicelest przeciwko 3-0.

Pojedynek otworzył się przeciwko Europejczykom Lionel Messi Pióro i pająk Był odpowiedzialny za poszerzenie luki z Wielki kopiec zza połowy boiska. W czystej sile i pchaniu rywalek do przodu, piłka utrzymywała się w powietrzu dwa centymetry od bramkarza Dominik Levaković Delikatnym uderzeniem strzelił drugiego gola Argentyny. Daleki od przypadku, Klub Sportowy Kalczin Zaznacz stary klip wideo przedstawiający występ Alvareza Bardzo podobna gra, ale w niższych szeregach skromnego klubu Cordovan.

Katar 2022 — Argentyna vs Chorwacja — gol Argentyny 2:0

W archiwach można zobaczyć, jak Julien otrzymuje małą piłkę w pobliżu środkowego koła i rozpoczyna zbiórkę w kierunku bramki. z 10 z tyłu Pozostawia czterech graczy na wyjeździe z wieloma zbiórkami po drodze, podobnie jak w meczu z Chorwacją. Gdy był blisko bramkarza, upadł na ziemię, ustawiając najbliższy słupek i strzelił niesamowitego gola dla swojej drużyny z rodzinnego miasta. Podobieństwo w grupowaniu celu i ostatecznej definicji Przykuło to uwagę internautów, którzy dokonali porównania, gdy zobaczyli wspomnienie obrazu Calchina.

Po karawanie bohaterów w Buenos Aires Spider musi odpocząć, by wkrótce wrócić Manchester. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi z jego powodu. Również z powodu Nico Otamendi I osobiście wg Leo Messi. Dla Argentyny jest zasłużonym bohaterem i Jesteśmy zadowoleni z Juliána, który jest z nami, ponieważ dużo grał i wniósł wielki wkład w drużynę. Ze względu na sposób, w jaki grali, i tak, mamy w składzie mistrza świata – powiedział dziś rano Josep Guardiola na konferencji prasowej.

Jeśli chodzi o to, kiedy Alvarez wróci do treningów, dodał: „Jeszcze nie. Ale myślę, że będzie miał tydzień, 10 dni wolnego, ponieważ jest dużo meczów, dużo stresu. Będzie miał przerwę i wróci … Nie znam dokładnej daty, ale na kilka dni przed Nowym Rokiem lub trochę później. zobaczymy”. Warto pamiętać, że Julián był Drugi strzelec Za drużynę narodową na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022, z czterema okrzykami: Polskai Australia s Chorwacja Dwukrotnie padli ofiarą w najważniejszym turnieju piłkarskim.

Trener Manchesteru City pogratulował pająkowi tytułu w reprezentacji

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *