Umowa na każdy dzień

Umowa na każdy dzień

Zegarki „inteligentne” z systemem operacyjnym umożliwiającym instalowanie aplikacji ze sklepu takiego jak Sklep Play mają problem: krótko pracują na baterii. Dzień lub półtora dnia przy odrobinie szczęścia. Ale tak nie jest Ticwatch Pro 3którego bateria jest jedną z jego mocnych stron. Do sprzedania model z GPS 149,99 euro Na Amazon jest to połowa ceny, jeśli zaznaczymy pole „Zastosuj kupon o wartości 30 €”.

Inteligentny zegarek GPS Ticwatch Pro 3 dla mężczyzn i kobiet, Wear OS by Google, dwuwarstwowy wyświetlacz 2.0, długa żywotność baterii, czarny

Kup inteligentny zegarek Ticwatch Pro 3 w najlepszej cenie

Ticwatch Pro 3

W sugerowanej cenie detalicznej 299,99 € Ticwatch Pro 3 GPS, który zabierze Cię do Amazon 149,99 euroPołowa ceny. Aby uzyskać dostęp do zniżki, musisz Zaznacz pole „Zastosuj kupon o wartości 30 EUR”.

Ticwatch Pro 3 to „inteligentny” zegarek, który waży około 42 gramów i ma całkowicie klasyczny design, dzięki czemu pozostaje niezauważony, czego wiele osób szuka w smartwatchach. To urządzenie wyróżnia się z kilku powodów, z których pierwszym jest Podwójny ekran 2.0z 1,4-calowym panelem AMOLED i innym zawsze włączonym FSTN, aby doładować baterię.

włączać Snapdragon Wear 4100 Wraz z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Jest wyposażony w Google Wear OS, jeden z najbardziej kompletnych na rynku i łączy się ze smartfonem przez Bluetooth 4.2. Ta wersja zawiera tylko GPS i warto zauważyć, że istnieje inna wersja z technologią 4G.

Dzięki ochronie IP68 ma czujnik tętna PPG, żyroskop, barometr, GPS i NFC do płatności mobilnych. Integruje dwa fizyczne przyciski i własne aplikacje marki: TicOxygen, TicZen, TicBreathe, TicHearing, TicPulse, TicSleep i TicMotion.

Więcej ofert

Jeśli zrobisz Amazon Primemasz 30-dniowy bezpłatny okres próbny (po 49,90 € rocznie), aby cieszyć się bezpłatną ekspresową wysyłką, priorytetowym dostępem do ofert i usług, takich jak Najpierw wypróbuj, zapłać późniejI Najlepsze wideoI Najlepsza muzykaNieograniczone miejsce na zdjęcia lub utwórz listę życzeń Amazonskie wesela. Ponadto, jeśli jesteś studentem, zrób zażądał premier Kosztuje połowę i masz 90-dniowy okres próbny. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle bez ograniczeń Jeśli chodzi o słyszalny.

Możesz być zawsze na bieżąco z głównymi ofertami i aktualnościami Xataka Selección na naszym kanale kabel lub na naszych profilach ŚwiergotI Facebook i magazyn podkładka na twarz.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą być przydatne dla Xataki.

Kino | Ticwatch i Xataka

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *