Until Dawn będzie zawierać nowe lokalizacje i przedmioty kolekcjonerskie na PS5 i PC

Until Dawn będzie zawierać nowe lokalizacje i przedmioty kolekcjonerskie na PS5 i PC

Remont Supermassive Games to coś więcej niż tylko remaster

Until Dawn powróci w tym roku wyłącznie na PS5 i PC

Po wydaniu State of Play z tego tygodnia, Until Dawn oficjalnie pojawiło się na PS5 i PC, a Nowa wersja gry jest obecnie opracowywana przez Ballistic Moon, studio stworzone przez samo Sony. Choć tytuł wydaje się być jedynie remasterem, pierwsze szczegóły recenzji wykraczają poza ulepszony wygląd i zupełnie nowy dźwięk przestrzenny.

Until Dawn zostało zremasterowane przy użyciu silnika graficznego Nierealny silnik 5 Zawiera nowe i ulepszone animacje, rozszerzoną ekspresję postaci, otoczenie i efekty dźwiękowe, aby zapewnić autentyczne wrażenia z kinowego horroru. Niespodzianką jest teraz świadomość, że gra Będzie miał nowe lokalizacje, ulepszone inne lokalizacje i więcej interakcji wraz z przedmiotami kolekcjonerskimi.

Ulepszona wersja Until Dawn będzie również zawierać Nowa kamera trzecioosobowa To rozświetli ciemne i niewidoczne zakątki Mount Blackwood Nowa ścieżka dźwiękowa legendarnego kompozytora horrorów Marka Corvina i nowa licencjonowana muzyka. W ten sposób podkreśla się, że historia będzie eksplorować nowe „elementy emocjonalne”.

Do świtu poszerzają się granice

Until Dawn był jednym z najlepszych horrorów na PS4 po wydaniu w 2014 roku Ośmioro przyjaciół trafia do chaty z zabójcą na wolności. Celem gracza jest doprowadzenie do tego, aby wszyscy przeżyli lub nie, poprzez podejmowanie decyzji podczas eksploracji i poszukiwania wskazówek co do tożsamości morderczego maniaka.

Wygląda na to, że licencja jest wiarygodna dla Sony, bo oprócz tej nowej gry, przygotowują także nową adaptację filmową PlayStation Productions i Screen Gems. Dawid F. Sandberga (Nigdy nie gaś światła, Annabelle: Kreacja) jako reżyser ze scenariuszem Gary'ego Daubermana (To jest: rozdział drugi, zakonnica i druga zakonnica) i Blaira Butlera (zaproszenie).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *