Upadek „Bolacco”, przywódcy gangu porywającego handlarzy narkotyków

Odpowiedzialny zespół Handel narkotykami A więc z zamiarem kradzieży narkotyków Odsprzedaj go we własnym zakresieSpadło w ten piątek po operacji polegającej na przeprowadzeniu testu w bunkrze położonym w skromnej dzielnicy Villa Madero w dzielnicy La Madanza.

Rozpoczęło się dochodzenie W marcu 2020r Kiedy organizacja przestępcza nakazała przeszukanie struktury innej sprawy, o której wiadomo, że uprowadziła osobę Za to zażądali okupu.

W wyniku tych pierwszych operacji Centralna Policja zidentyfikowała piąty dom w General Rodriguez City, z którego korzystali przestępcy. Jako podstawa do popełnienia różnych przestępstw.

W ten sposób aresztowali „El Bolaco” i jego gang przestępczy w Villa Maduro.

Według źródeł śledztwa w tej akcji „Polskie„Jeden z przywódców tej organizacji, choć ofiara nie została znaleziona, została porwana Uszczelki, pistolety I inne elementy, które potwierdziły, że miejsce to było używane do przetrzymywania zakładników.

W innych procesach aresztowano dwóch wspólników z różnych środowisk, którzy aktywnie uczestniczyli w śledztwie.

Kilka miesięcy później „El Bolaco” Dołączył do zespołu z nowymi członkami Poświęcił się porywaniu ludzi zajmujących się handlem narkotykami, żądali od niego Dystrybucja narkotyków.

Pieniądze skonfiskowane podczas nalotu.

Pieniądze skonfiskowane podczas nalotu.

Napad został później sprzedany przez porywaczy. W różnych częściach przedmieść. W domu generała Rodrigueza, centrum operacyjnego gangu, zajęli samochód i ciężarówkę 4×4.

W rezultacie sędzia Martin Yadarola zarządził serię nalotów na miasto Buenos Aires i przedmieścia Buenos Aires, gdzie aresztowano sześć osób.

Ten gang miał kokainę i składniki potrzebne do rozbijania narkotyków.

Ten gang miał kokainę i składniki potrzebne do rozbijania narkotyków.

Ponadto wagi skonfiskowały znaczną ilość konopi indyjskich i kokainy, które zostały rozdrobnione na sprzedaż w bunkrze w Villa Maduro.

Więźniowie wraz z uprowadzonymi elementami znajdowali się w pewnym momencie w posiadaniu sędziego „Nielegalne zrzeszanie się i wymuszenia”.

„Acadito” i jego gang przestępczy z Lomas de Zamora

Trzech członków gangu zostało aresztowanych w październiku pod zarzutem wielokrotnych napadów i jednego morderstwa w Villa Centenario i Fiorido, Lomas de Zamora.

Na podstawie trwającego śledztwa źródła policyjne podały, że oskarżeni byli zaangażowani w co najmniej trzy incydenty. Jednym z takich przypadków było rozliczenie rachunków zidentyfikowanych przez młodego mężczyznę Fernando Corbalan.

Mężczyźni oskarżeni o zbrodnię Corbella, usiłowanie zabójstwa i rabunek jego przyjaciela zostali aresztowani po serii procesów z polecenia sędziego Gabriela Whittle’a.

Podczas operacji aresztowano trzech podejrzanych, zidentyfikowanych przez policję jako Sergio Mariano Montenegro lub „Acadito” oraz przywódca gangu Claudio Escuel Montenegro i Ruben Tario Mesa.

L.M.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *