UPMC przywraca politykę dotyczącą masek

UPMC przywraca politykę dotyczącą masek

UPMC przywraca politykę dotyczącą masek


Od 20 grudnia maski będą ponownie wymagane w placówkach służby zdrowia UPMC. Po pierwsze, należy zachować bezpieczeństwo podczas zapewniania opieki, a ponieważ zaobserwowana wspólnie aktywność tych trzech wirusów osiągnęła pewien poziom, najlepszym sposobem na zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa, bez względu na to, kim są, jest objęcie opieką” – stwierdziła. Dyrektor medyczny UPMC i starszy wiceprezes dr Donald Yeley: „Albo opiekowanie się – to zmiana maski w szerszym kontekście”. Nie jest jasne, jak długo ten wymóg będzie obowiązywał. UPMC twierdzi, że będzie monitorować przypadki i dostosowywać protokoły w zależności od sytuacji. „Korzystamy z informacji dostępnych nam w społecznościach, którym służymy, i które skłoniły nas do podjęcia decyzji” – powiedział Yeley. „Wiemy nie tylko, co zaleca stan, ale także to, co zaleca rząd federalny, znamy dane naukowe stojące za tym, co pomaga zapobiegać infekcjom, i zebraliśmy to wszystko razem, korzystając z naszych lokalnych danych i naszego doświadczenia”. „Myślę, że to właściwa decyzja, zwłaszcza jeśli pracujesz w placówce. Uważam, że powinieneś w 100% nosić maskę” – powiedziała Gemma Adams z Monroeville. „Myślę, że to świetny pomysł” – powiedziała Karen Kozoch. Monroeville. Dodał: „Jesteście w szpitalu, ludzie są słabi i chorzy i nie ma powodu, dla którego nie moglibyśmy nosić maski. Wydaje mi się, że robiliśmy to przez dwa lata”. „Albo jesteś w miejscu publicznym, ale w tym sensie tak. Mam na myśli, że jesteś w szpitalu” – powiedział Dan Findlay z Monroeville. „Według danych CDC i naszego wewnętrznego monitorowania liczba wizyt na oddziałach ratunkowych i hospitalizacji związanych z Covid-19 i grypą pozostaje niska w całym zasięgu AHN, mimo że będziemy nadal podejmować odpowiednie środki ostrożności w naszych szpitalach i placówkach ambulatoryjnych”, Allegheny Health Network stwierdził w oświadczeniu. „Opiekując się pacjentami cierpiącymi na choroby układu oddechowego, włączając noszenie masek przez pacjentów i personel, AHN nie wdraża obecnie powszechnych wymogów dotyczących masek. Będziemy w dalszym ciągu monitorować sytuację, aby określić, czy i kiedy sieć- potrzebny jest szeroki mandat dotyczący maskowania.”

Od 20 grudnia maski będą ponownie wymagane w placówkach służby zdrowia UPMC.

UPMC twierdzi, że przywróciło ten wymóg ze względu na wzrost liczby wirusów układu oddechowego, w tym koronaawirusa (COVID-19), grypy i syncytialnego wirusa oddechowego (RSV).

„Wierzymy, że misja nr 1 zapewnia bezpieczeństwo podczas zapewniania opieki, a ponieważ zaobserwowana przez nas aktywność tych trzech wirusów osiągnęła pewien punkt, jest to najlepszy sposób na zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa, niezależnie od tego, czy jesteśmy, czy nie” ponowne zrobienie tego jest naprawdę ważne” – powiedział dyrektor medyczny UPMC i starszy wiceprezes dr Donald Yeley: „Kto to jest – otrzymujący opiekę czy sprawującą opiekę – jest tym, co przywraca maskę na większą skalę”.

Nie jest jasne, jak długo ten wymóg będzie obowiązywał.

UPMC twierdzi, że będzie monitorować przypadki i dostosowywać protokoły w miarę rozwoju sytuacji.

„Korzystamy z informacji dostępnych nam w społecznościach, którym służymy, i które skłoniły nas do podjęcia decyzji” – powiedział Yeley. „Wiemy nie tylko, co zaleca stan, ale także to, co zaleca rząd federalny, znamy dane naukowe stojące za tym, co pomaga zapobiegać infekcjom, i zebraliśmy to wszystko w jedną całość, korzystając z naszych lokalnych danych i wiedzy specjalistycznej”.

„Myślę, że to właściwa decyzja, zwłaszcza jeśli pracujesz w placówce. Uważam, że powinieneś w 100% nosić maskę” – powiedziała Gemma Adams z Monroeville.

„Myślę, że to świetny pomysł” – powiedziała Karen Kozuch z Monroeville. „Jesteś w szpitalu, ludzie są słabi i chorzy i nie ma powodu, dla którego nie moglibyśmy nosić maski. Myślę, że robiliśmy to przez dwa lata”.

„Nie chcę robić zakupów w masce ani przebywać w miejscach publicznych, ale w tym sensie tak. Mam na myśli, że jesteś w szpitalu” – powiedział Dan Findlay z Monroeville.

„Według danych CDC i naszego wewnętrznego monitorowania liczba wizyt na oddziałach ratunkowych i hospitalizacji związanych z Covid-19 i grypą pozostaje niska w całym zasięgu AHN” – stwierdziła Allegheny Health Network w oświadczeniu. „Chociaż będziemy nadal podejmować odpowiednie środki ostrożności w naszych szpitalach i publicznych placówkach zdrowia” – stwierdziła w oświadczeniu Allegheny Health Network. W naszych przychodniach ambulatoryjnych, w ramach opieki nad pacjentami z chorobami układu oddechowego, w tym w zakresie noszenia masek przez pacjentów i personel, AHN nie wdraża obecnie powszechnych wymogów dotyczących masek. Mamy będzie nadal monitorować sytuację, aby określić, czy i kiedy w całej sieci zostanie wdrożone wymuszanie masek. Wymagana jest autoryzacja.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *