“Urban Highline” jest tutaj | Gazeta baskijska

Ćwicz „slakcline”.

„Highline”, „slackline” lub „kendama” to terminy, które w dzisiejszych czasach stały się znane Placentinos, ponieważ w niedzielę do Soraluze przybywa pierwszy „Urban Highline”, który jest bardzo popularny w innych krajach, takich jak Polska, w której znajduje się największa wzniesiona impreza eventowa na świecie, z udziałem 300 osób z ponad 50 krajów.

W naszym środowisku firmy związane z aktywnością sportową na świeżym powietrzu zaczęły oferować kursy „cisnięcia na linie” i modalności, a także spływy kajakowe, wspinaczkę czy speleo.

Tightrope, znany w języku hiszpańskim jako „napięta taśma”, to sport równowagi, w którym używa się taśmy, która jest łączona między dwoma punktami kotwiczenia, a krawat jest zaciśnięty. Najpopularniejszą formą “liny” jest “linia górna” i wykonywana jest na drążkach o wysokości ponad 20 metrów. Celem jest zrównoważenie liny.

W niedziele od jedenastej rano do ósmej wieczorem Frontonton będzie gospodarzem balansu dla początkujących i jarmarków – natomiast o piątej, trzydziestej szóstej i ósmej po południu na rzece będzie wysoka linia.

Osoby odpowiedzialne za tę działalność są członkami taldea Slackherria Slackline.

Koronawirus choroba

Wskaźnik infekcji w Suraluz nieznacznie wzrasta po odnotowaniu nowego pozytywnego wyniku i wynosi już 1384.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *