Urodzony w Granadzie Hugo Urquizar weźmie udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy Serbii

Urodzony w Granadzie Hugo Urquizar weźmie udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy Serbii

Wiosło z Granady Hugo Urquizarz klubu Bola de Partido w La Zubia, uczęszcza „z największym entuzjazmem” na Mistrzostwa Europy Młodzieży 2022 które ewoluują w Belgrad (Serbia) do 15 lipca. To już drugi rok, w którym Urquízar został powołany na Mistrzostwa Europy. W zeszłym roku wyjechał do Varazdim (Chorwacja), gdy był dzieckiem pierwszego roku.

Przed wyjazdem do Belgradu był studentem CTM La Zobia A andaluzyjski aktor biorący udział w konkursie spędził dwa dni w San Cugat przygotowując się z takWybory w Hiszpanii. Oprócz konkurowania w Mistrzostwa Hiszpanii w Kartageniegdzie zajął trzecie miejsce w drużynach młodzieżowych, wraz z Ivanem Urquizarem i Manuelem Barezasem, został powołany przez kadrę narodową w Mistrzostwa The młody zawodnik Ze Słowacji, Francji, Belgii, Włoch i Portugalii.Konkurencja

Hiszpania weźmie udział w najwyższa klasa W testach do lat 15 i 19, zarówno w zespołach męskich i żeńskich, jak iw zespołach i osobach. W zawodach bierze udział pięciu zawodników poniżej 19 roku życia i czterech zawodników poniżej 15 roku życia. W testach U-15 hiszpańska drużyna mężczyzn, stworzona przez Benata Garcię, Alejandro Vivo, Francesca Carrerę i Hugo Urquizara, Będą musieli pokonać Francję, Rumunię i Belgię W grupie A, natomiast Drużyna kobietskładający się z Marii Berzozy, Camili Moscoso, Sofii Kos i Iriny Gimeno, będzie starał się ominąć ten pierwszy etap przeciwko grupie D, przeciwko Francja, Chorwacja i Turcja. W sumie oni 18 hiszpański sportowiec. Drużyna trenerska kobiet gra z Turcją i Francją. Ze swojej strony zespół stażystów zmierzy się z Francją i Belgią.

The Poniżej 19 drużyn Umieszczono go w grupie B, w męskiej loży, a także w grupa b, w kategorii kobiet, z maksymalnej kategorii konkurencji. Po stronie mężczyzn Arnao Pons, Iker Gonzalez, Daniel Berzoza, Jose Carlos Gelo i Miguel Angel Pantoga chcą wyjść poza fazę grupową z Polską, Włochami i Portugalią. Ze swojej strony w reprezentacji Hiszpanii do lat 19 znajdą się Elvira Rad, Eugenia Sastre, Ainhua Cristóbal, Silvia Cole i Angela Rodriguez, a zmierzą się z Francją, Czechami i Turcją.

The Drużyna Juniorów Mężczyźni otworzą udział Hiszpanii przeciwko Polsce, a potem zmierzą się z Portugalią. Drużyna kobiet zmierzy się z Turcją i Francją. Uzupełnią swój udział w grupie B przeciwko Włochom (mężczyźni) i Czechom (kobiety).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *