Uruchom test prędkości bez instalowania czegokolwiek

Udział

Dzięki oryginalnej przeglądarce Xiaomi możesz sprawdzić, czy masz dobre połączenie z internetem.

MIUI Jest to jeden z Najlepsze warstwy dostosowywania Androida Dzięki przede wszystkim za dużą liczbę funkcji, z których wiele jest bardzo przydatnych, jak Floating Ball, oryginalny menedżer plików, który pozwala nawet zwolnić miejsce na telefonie komórkowym lub czytniku kodów QR.

Ale system operacyjny chińskiego giganta zawsze skrywa jakieś ukryte funkcje, a dziś jesteśmy tutaj, aby ujawnić najnowszy system, który odkryliśmy. To jest sztuczka, której możesz użyć Uruchom test prędkości z telefonem Xiaomi bez instalowania czegokolwiek. Czytaj dalej i dowiedz się, jak.

Jeśli masz telefon komórkowy Xiaomi, możesz sprawdzić szybkość połączenia internetowego bez konieczności instalowania aplikacji innej firmy

Możesz więc sprawdzić prędkość połączenia internetowego za pomocą smartfona Xiaomi

Jeśli masz telefon komórkowy Xiaomi i Ty chcesz Uruchom test prędkości na swoim połączeniu internetowymNiezależnie od tego, czy masz połączenie z Wi-Fi, czy pobierasz dane mobilne, nie potrzebujesz Zainstaluj dowolną aplikację innej firmy, aby wykonać to zadanie Ponieważ dba o to jedna z oryginalnych aplikacji Xiaomi: Twoja przeglądarka internetowa, moja przeglądarka.

5 sztuczek MIUI, które znają tylko bardziej zaawansowani użytkownicy

Oryginalna przeglądarka internetowa Xiaomi Jest preinstalowany domyślnie na wszystkich stacjach chińskiej firmyŁącznie z redmi I POCO, a jeśli go odinstalujesz, po prostu pobierz go z bezpośredniego linku do Sklepu Play, który zostawiamy na końcu tego artykułu.

Po zainstalowaniu wystarczy wykonać te proste kroki, aby Uruchom z nim test prędkości:

  • Otwórz aplikację Mi Browser na swoim urządzeniu Xiaomi
  • Wejdź w zakładkę konto profilowe Który znajduje się w prawym dolnym rogu
  • W tej sekcji kliknij opcję Sprawdź sieć
  • Wreszcie rozpocznie się test prędkości

Jak przeprowadzić test prędkości z telefonem Xiaomi bez instalowania czegokolwiek?

W przypadku, gdy test prędkości nie rozpocznie się automatycznie, wystarczy kliknąć opcję Zacznij jeszcze raz.

Gdy Mi Browser zakończy test prędkości, możesz sprawdzić dane związane z połączeniem sieciowym, takie jak Prędkość pobierania, prędkość wysyłania lub opóźnienie.

Zaktualizuj swój telefon Xiaomi zanim ktokolwiek inny za pomocą tej prostej sztuczki: wystarczy aktywować specjalne ustawienie

Funkcja oryginalnej przeglądarki Xiaomi pozwoli Ci sprawdzić, czy nie występują anomalie w Twoim połączeniu internetowym, ponieważ jeśli prędkość połączenia jest niższa niż powinna, to najprawdopodobniej jest to spowodowane Incydent w routerze lub antenach telefonicznych w Twojej okolicydla którego nie będziesz miał innego wyjścia, jak skontaktować się z operatorem, aby go rozwiązać.

Powiązane tematy: Xiaomi

Udział

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.