Uruchomisz telefon, który konkuruje z iPhonem

Nie jest tajemnicą, że Nic, firma Carla Pei obecna w Hiszpanii, narobiła sporo szumu na rynku telefonów komórkowych. Jego pierwszy (i na razie jedyny) telefon Nic w pierwszych miesiącach jej istnienia nie sprawiło, że stała się korporacją istotne w świecie technologii. Teraz nic nie aspiruje do szczytu: upuszczenie iPhone’a.

jak podano Plotki o Macui Nikt nie planuje wypuścić nowego telefonu w USA, aby bezpośrednio konkurować z iPhone’ami Apple’a. W wywiadzie dla CNBC, CEO Nothing Pei, Carl Pei, potwierdził, że firma prowadzi już rozmowy z telemarketerami w USA. aby odblokować ten telefon na wspomnianym terenie.

I to właśnie Telefon Nicości (1) jest obecny na ponad 40 rynkach, Ale nie doczekał się szerokiego wydania w Stanach Zjednoczonych. Według Bee głównym powodem były problemy logistyczne, które wymagały „dużego dodatkowego wsparcia”, aby wszyscy operatorzy byli kompatybilni. Jest to najprawdopodobniej telefon Nothing Phone (1), który w końcu dotarł do Stanów Zjednoczonych.

Brak w Stanach Zjednoczonych

Trzeba zrozumieć, że Pei zbudował firmę od podstaw, po odejściu z firmy, którą współtworzył z Petem Lau, OnePlus. „Powodem, dla którego nie wypuściliśmy Telefonu (1) w Stanach Zjednoczonych, było to, że potrzebowaliśmy dużo dodatkowego wsparcia w celu obsługi wszystkich operatorów i unikalnych dostosowań, których potrzebują w systemie Android”.

Pei twierdzi, że obecnie prowadzą rozmowy w celu wprowadzenia tam „potencjalnego przyszłego produktu” i przyznaje, że nie będzie to łatwe, zwłaszcza że szukają Wielkie wyzwanie iPhone’a, który jest praktycznie niekwestionowanym liderem w Stanach Zjednoczonych. „Istnieje wyzwanie związane z Androidem tam, gdzie jest iOS stają się coraz bardziej dominujące” Odwołuje się do tej decyzji „Niezwykle silna awaria z iMessage i AirDrop”.

Recenzja telefonu Nic Carla Pei.

Manuela Fernandeza

Tak bardzo, że uważa się, że boi się tej sytuacji. „To dla mnie coraz większy niepokój. […] Może nadejść czas, kiedy Apple będzie miał 80% całego rynku, a to nie pozostawi wystarczająco dużo miejsca dla producentów Androida, aby pozostać na miejscu. „Chcą osiągnąć zysk do 2024 r. i nie spodziewają się spadku sprzedaży o $.

Nie ma to być coś przypadkowego. CEO Nothing przesłał kilka dni temu na firmowe konto YouTube recenzja iPhone’a 14 Pro, Mówiąc o sprzedaży i dystrybucji i porównując go do Nothing Phone (1) to coś, co naprawdę pokazuje intencje producenta względem konkurencji.

Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.