Urugwaj awansował na 6 miejsce wśród krajów o największej liczbie zgonów od czasu Kovita-19

Sześć dni temu Urugwaj był dziesiątym krajem o najwyższej średniej liczbie zgonów z powodu jednego miliona tygodniowo z powodu rządu 19. W poniedziałek wspiął się na 6. miejsce, pokonując Czechy, Polskę, Słowację i Brazylię.. Kraj przedstawia Nieprzerwany stok śmierci od początku marca.

Od początku stanu zagrożenia zdrowia zmarło 1462 osób, u których wykryto wirusa koronowego. Ponad połowa z nich (851) wystąpiła w marcu. Pod koniec niedzieli w Urugwaju odnotowano średnio 14,58 zgonów na milion ludzi tygodniowo.

Na szczycie listy znajdują się Węgry, a za nimi Bałkany, Bośnia i Hercegowina, Macedonia Północna, Bułgaria i Czarnogóra. Z wyjątkiem tego ostatniego, wszystkie wykazują nieregularne spadki, stabilizację lub początek trendu spadkowego tego wskaźnika.

Od marca Urugwaj znajduje się na stałym stoku, podczas gdy wiele krajów zaczyna pokazywać to potwierdzanie.

Codzienne zgony z powodu wirusa koronowego odnotowano w piątki i soboty po 52. Po zeszłym tygodniu Ministerstwo Zdrowia Publicznego (MSP) i Krajowa Agencja Zarządzania Kryzysowego (CINE) ujawniły w ten piątek. Nie dotyczy po raz pierwszy w zgłaszaniu zgonów Po opóźnieniu w liczbie testów uznanych za pozytywne od 26 marca, ludzie z powodu infekcji.

Według oficjalnego oświadczenia w piątek, Późno zgłoszono 36 zgonów. Tego dnia zostały dodane do oficjalnych danych. „Różnice są wyjaśnione Prace remontowe opracował Wydział Epidemiologii Ministerstwa Zdrowia Publicznego, W połączeniu z projektem Salud.uy, zostanie to wyjaśnione laboratoriom i pracownikom służby zdrowia w całym kraju oraz w raporcie, który zostanie wkrótce opublikowany ”- powiedział Cine w oświadczeniu.

Jednak na liście krajów o najwyższych wskaźnikach śmiertelności z powodu tej choroby Urugwaj zajmuje drugie miejsce po Węgrzech pod względem wskaźnika szczepień. Biorąc pod uwagę średnią tygodniową, kraj jest w stanie zapłacić praktycznie jednemu Urugwajczykowi za każdego 100. Zajmuje 10. miejsce na świecie, co przynosi ogromne korzyści Falklandom, zamieszkałym przez około 3000 osób.

Urugwaj zajmuje dziesiąte miejsce w rankingu większości nowych ilości zarządzanych średnio w tygodniu

„Liczby źródłowe nie dają mi pewności”

Oscar Ventura, chemik, który stworzył różne sytuacje awaryjne i wizualizacje wokół danych zgłoszonych przez Sine i MSP, przestał angażować się w tę pracę.

„Przestałem analizować przypadki Govt-19, ponieważ dane źródłowe nie dały mi pewności” – napisał. Świergot Po dostarczeniu informacji opóźnia się w przypadku publikacji na koniec każdego dnia.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *