Urugwaj Finał – Sport – Ansa Latina

Urugwaj Finał – Sport – Ansa Latina

(ANSA) – Buenos Aires, 8 czerwca – Urugwaj pokonał dziś Izrael 1:0 i zapewnił sobie pierwszy bilet do finału Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Argentynie, w którym po raz pierwszy w historii powalczą o tytuł mistrza .
Anderson Duarte z Defensor Sporting zamienił zwycięskiego gola dla „Celeste” w 60. minucie na stadionie Diego Armando Maradony w La Plata, gdzie Włochy i Korea Południowa zderzyły się o drugi bilet do identyfikacji, który będzie. Grał na tej samej scenie w niedzielę.
Urugwaj odniósł piąte zwycięstwo w sześciu meczach (przegrał tylko raz w fazie grupowej z Anglią) i właśnie opuścił Gambię w 1/8 finału oraz zaskakujące USA w ćwierćfinale.
Izrael przegrał drugi mecz turnieju (poprzedni z Kolumbią w meczu otwarcia) i pokonał Uzbekistan w 1/8 finału oraz Brazylię w ćwierćfinale.
Celeste, zdobywca drugiego miejsca w Pucharze Ameryki Południowej rozgrywanym w Kolumbii (gdzie Brazylia była mistrzynią), chce poświęcić swój pierwszy Puchar Świata w tej kategorii po przegranej w 1997 roku w finale Malezji z Argentyną (2:1). i Turcja 2013 przeciwko Francji (rzuty karne).
A teraz czeka, aż zwycięzca z Włoch i Korei Południowej wyłoni bezprecedensowego mistrza i następcę tronu pozostawionego przez Ukrainę, który osiadł na nim na Mistrzostwach Świata 2019 w Polsce (ANSA).

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright Firma Ansa Wszelkie prawa zastrzeżone

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *