Urządzenie do przesyłania strumieniowego firmy Microsoft to rzeczywistość

Raporty powracają Do niedrogiego klucza sprzętowego Od Microsoft, aby udostępnić Xbox Cloud Gaming masom. Wyobraź sobie, że kupujesz urządzenie podobne do Chromecasta, podłączasz je do telewizora i grasz w ponad sto gier dostępnych w Xbox Game Pass bez konsoli lub komputera PC, ponieważ taki właśnie pomysł ma obecnie Microsoft, czyli taki sposób pracy na usługa Będzie sprowadzany do tych dostarczonych przez Google Stadia Za pomocą prostego urządzenia Chromecast podłączonego przez HDMI do telewizora.

jak ujawniono Centrum Windows wyłącznie, Potwierdził istnienie takiego produktuzauważając, że pod kryptonimem „Keystone” natknęliśmy się na ”Odnowiony pendrive do przesyłania strumieniowego HDMI, który obsługuje Xbox Game Pass i jego usługę gier w chmurzeJednak mówi się, że Microsoft bada inne iteracje produktu przed wprowadzeniem go na rynek, więc nie wiadomo, kiedy zadebiutuje.

Tylko koncepcja Xbox Keystone: Chromecast z logo Xbox

„Nasza wizja gier Xbox Cloud jest spójna, a naszym celem jest umożliwienie ludziom grania w gry, które chcą, na urządzeniach, których chcą i gdziekolwiek chcą. Jak ogłosiliśmy w zeszłym roku, pracowaliśmy nad urządzeniem do gier o nazwie kodowej Keystone , który może łączyć się z dowolnym telewizorem lub monitorem bez potrzeby korzystania z konsoli” – powiedział rzecznik Microsoftu.

„W ramach każdej podróży technologicznej stale oceniamy nasze wysiłki, weryfikujemy to, czego się nauczyliśmy i zapewniamy, że dostarczamy wartość naszym klientom. Podjęliśmy decyzję o porzuceniu obecnej iteracji Keystone. Przyjmiemy to, czego się nauczyliśmy i ponownie skoncentruj nasze wysiłki”. W nowym podejściu, które pozwoli nam w przyszłości oferować Xbox Cloud Gaming dla większej liczby graczy na całym świecie”.

Z tego, co dotychczas wiadomo, Keystone był rozwijany od dwóch lat, a Microsoft wciąż finalizuje zestaw funkcji produktu do przyszłej wersji. Ta maszyna jest oczekiwana Będzie to zależeć od systemu Windows lub Xbox Zamiast alternatyw, takich jak Android, które umożliwiłyby Microsoftowi oferowanie własnych aplikacji do strumieniowego przesyłania multimediów, takich jak Microsoft Movies & TV.

Jak Microsoft wcześniej wspomniał o możliwości wyświetlania Aplikacje telewizyjne Dla Xbox Cloud Gaming, co sprawia, że ​​zakup tego typu urządzenia jest ciekawszy, co w rzeczywistości pozwoli graczom cieszyć się setkami gier z bardzo niską inwestycją początkową za bardzo małe pieniądze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.