Urządzenie Pixel z procesorem Tensor wkrótce otrzyma nietypową aktualizację

Urządzenie Pixel z procesorem Tensor wkrótce otrzyma nietypową aktualizację

Procesory Google Tensor przygotowują się do największej aktualizacji: zmiany jądra w telefonach Google

Twój Google Pixel otrzyma jedną z największych aktualizacji, która będzie miała na celu zmianę działania Procesora Tensor

Wszystkie plotki wskazują, że Google będzie miał jedną z największych aktualizacji dla swoich Pixeli. Nie są to nowe funkcje, tak naprawdę użytkownicy mogą nie być świadomi zmiany. To dlatego, że Bohaterami aktualizacji opracowanej przez Google są procesory Tensor.

To dzięki Mishalowi Rahmanowi znane stały się plany Google’a dotyczące jego procesorów Tensor. Leaker specjalizujący się w systemie operacyjnym Google na X, dawniej Twitter, zamieścił kilka zrzutów ekranu, które możecie zobaczyć Zmiany, które Google planuje wprowadzić w swoich procesorach.

Google Pixel otrzyma jedną z największych aktualizacji w swojej historii i będzie skierowana do Tensora

Ulepszenie obejmie wszystkie urządzenia z procesorami Tensor, od Google Pixel 6 po Pixel 8 Pro i przyszły Pixel 9. To jest aktualizacja jądra Linuksa.Będąc czymś na tyle wyjątkowym, że przykuło uwagę ekspertów.

zazwyczaj, Producenci Androida zazwyczaj nie modyfikują jądra Linuksa, które jest domyślnie dostarczane z systemem operacyjnym. To jądro jest, że tak powiem, rdzeniem systemu operacyjnego. Odpowiada za zarządzanie zasobami sprzętowymi, takimi jak zachowanie procesora, pamięci, czujników, aparatu itp.

Ponadto jądro Linuksa odpowiada za to, aby system operacyjny działał płynnie i wydajnie, a aplikacje mogły uzyskać dostęp do sprzętu w sposób bezpieczny i kontrolowany. Google zdecydowało, że aktualne wersje jądra Tensora zostaną zaktualizowane.

Oznacza to, że procesory Tensor G1 i G2 dla Google Pixel 6, 6 Pro, 7 i 7 Pro zostaną przeniesione z wersji jądra 5.10 do 6.1. W przypadku Google Pixel 8 i 8 Pro przeskok nastąpi z wersji jądra 5.15 do 6.1. Oprócz tego pojawią się także plany Zaktualizuj jądro Pixel 9, gdy pojawi się Tensor G4.

Nadal nie wiadomo, kiedy ta aktualizacja pojawi się Oczekuje się, że będzie to trwało przez cały 2024 rok. Logicznie rzecz biorąc, każdy użytkownik Google Pixel musiałby dokonać tego skoku, ponieważ jest to jedna z największych i najważniejszych aktualizacji, jakie Google zaoferuje swoim urządzeniom.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak poczekać i zobaczyć Jak ta zmiana wygląda w przypadku Google Pixela?Poprawa może być radykalna w zakresie wydajności urządzenia, co może przełożyć się na lepsze wrażenia. Na razie to wszystko tylko spekulacje, które zostaną potwierdzone, gdy Google podejmie ten ruch.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *