Ustawili bębny – El Siglo

Ustawili bębny – El Siglo

następne zdjęcie

środa, 5 lipca 2023 – 00:09

Panama uczestniczyła w Mistrzostwach Świata FIFA U-17 w Meksyku 2011 i Zjednoczonych Emiratach Arabskich 2013

Perkusja na Mistrzostwa Świata FIFA U-17 Indonezja 2023 jest już ustawiona, a Panama zajmuje czwarte miejsce obok Kanady, Nowej Kaledonii, Burkina Faso, Wenezueli i Polski.

W założeniu turniej ten miał się odbyć w Peru, jednak w kwietniu FIFA zdecydowała o usunięciu organizacji z południowoamerykańskiego kraju, gdyż nie spełniała ona wymogów organizacji tego turnieju.

Nie wiadomo jeszcze, w jaki dzień odbędzie się losowanie mundialu, które odbędzie się od 10 listopada do 2 grudnia tego roku.

To trzecie mistrzostwa świata w tej kategorii, w których gra La Roguita, po tym jak w lutym ubiegłego roku zajął pierwsze miejsce, pokonując Honduras 2:1 w ćwierćfinale mistrzostw świata do lat 17, które odbyły się w Gwatemali.

W ten sposób reprezentacja prowadzona przez Mike’a Stampa zakończyła 10-letnią suszę bez udziału w mundialu tej kategorii.

Wcześniej Panama uczestniczyła w Mistrzostwach Świata FIFA U-17 w Meksyku 2011 i Zjednoczonych Emiratach Arabskich 2013.

Drużyna „La Rojita” będzie starała się poprawić swój pierwszy występ, bo udało jej się zakwalifikować do 1/8 finału, prowadzona przez trenera reprezentacji, obecnego asystenta pierwszego zespołu biorącego udział w Złotym Pucharze 2023, Jorge Delle Valdesa.Z komentarzy obsługiwanych przez

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *