Usunięte sceny z Barbie wychodzą na światło dzienne, a niektóre są po prostu hołdem dla horroru

Usunięte sceny z Barbie wychodzą na światło dzienne, a niektóre są po prostu hołdem dla horroru

Po intensywnym lecie w kasie na całym świecie, teraz można się nim cieszyć lalka Barbie W naszych domach i w rezultacie zaczynamy mówić o niektórych z nich Usunięte sceny. W wywiadzie dla magazynu różnorodnyRodrigo Brito, autor zdjęć Barbie, szczegółowo opowiedział o scenach, które ostatecznie nie pojawiły się w filmie.

„Wyobrażam sobie, że wiele rzeczy zacznie się dziać. Mamy opracowany plan Allena (Postać grana przez Michaela Cerę), która została sparodiowana w filmie Rekiny. Alan jest przerażony, gdy Ken uderza w falę, a następnie leci w powietrze. Jest taki moment, że policjant widzi, jak ktoś jest zjadany w wodzie. Kamera wykonuje ruch „pchający”, czyli ruch polegający na przybliżaniu i zbliżaniu się do postaci, jednocześnie cofając się. Efekt jest taki, że zmienia się tło: ujęcie i jego interpretacja są bardzo różne dramatyczny” – podkreśla Rodrigo Prieto, o scenie, która nie pojawiła się w filmie i która była zabawnym hołdem dla klasycznego filmu „Szczęki”.

Zbliżenie

Barbie to historyczne zjawisko w światowym box office

A powodzenie Dla Warnera było to bezprecedensowe, a w sierpniu ubiegłego roku główną bohaterką została Barbie Najbardziej dochodowy film W swojej historii przewyższa Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2. Film z największymi światowymi przychodami w 2023 roku z 1,65 miliarda dolarów, przewyższający Super Mario Bros.: The Movie z 1,35 miliarda dolarów.

Barbie można już wypożyczać i sprzedawać w wersji cyfrowej od 12 września ubiegłego roku, więc jeśli chcesz oglądać film w zaciszu własnego domu i nie możesz się doczekać, aż pojawi się na platformach streamingowych, możesz go kupić za 12,99 euro i 16 €. Odpowiednio 99 euro. Jest dostępny w Apple TV, Movistar+, Microsoft, Prime Video, YouTube, Google Play, Orange, Vodafone i Rakuten TV.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *